Advert

TELEVİZYONLAR BİZİ BİRBİRİMİZE BAĞLIYOR

Türk Tv İşverenleri Sendikası yetkilileri ile görüşen Vali Çiçek, uydu üzerinden yayın yapan televizyonların çok büyük bir görevi yerine getirdiğini belirterek, ‘Televizyon bizi birbirimize bağlıyor. Televizyonlar şehirler için çok önemli’ dedi

 TELEVİZYONLAR BİZİ  BİRBİRİMİZE BAĞLIYOR
 TELEVİZYONLAR BİZİ  BİRBİRİMİZE BAĞLIYOR Admin
Bu içerik 42 kez okundu.

İKİNCİ ZİYARET AFYON VALİSİNE

Geçtiğimiz yıl kurulan ve Televizyon sektörünün geleceği için önemli çalışmalar yapan Türkiye Televizyon İşverenleri Sendikası Genel Başkanı Mehmet Okan Kaya ve Genel Başkan Yardımcıları Özgür Demirdaş, Mehmet Emin Güzbey ile Antalya Kanal V Genel Yayın Yönetmeni Uğur Törer Afyon Valisi Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aktardılar. Sendika olarak ilk ziyaretlerini Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’na yapan heyetin, ikinci ziyaretini Afyon Valisi Gökmen Çiçek’e yaptı.

AFYON VALİSİNE ÖZEL TEŞEKKÜR

Türkiye Tv İş Sendikası Genel Başkanı Mehmet Okan Kaya, Afyon Valisi Gökmen Çiçek’e özel bir teşekkürde bulundu. Medyaya verdiği önem nedeniyle teşekkür eden Kaya, ‘Yerel medyaya verdiğiniz samimi ve büyük desteğinizi Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Emin Güzbey Ankara ve İstanbul’daki toplantılarımızda bize aktardı. Bu nedenle Dışişleri Bakanımıza yaptığımız ziyaretin ardından ikinci ziyareti özellikle size yapmak istedik. Verdiğiniz desteğe ve samimiyetinize teşekkür ediyoruz’ dedi.

TELEVİZYONLAR BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

‘Yerel televizyonlar Valiler için o kadar önemli ki. Bütün bilgilendirmeleri, bütün duyuruları halka en çabuk ve en büyük kitlelere bu vasıta ile ulaştırabiliyoruz. Ben KANAL 3 televizyonu hem Avrupa’daki hem de Afyon dışındaki hemşerilerimize, yaptığımız yayınla tek yürek olmamızı sağlıyor. Afyonkarahisar’ın bir ucunda Dinar, bir ucunda Emirdağ var. Birbirine iki saat uzaklıktaki bu iki ilçe ile Afyon’un dağ köyündeki hemşerimle ancak televizyon sayesinde Afyonkarahisarlılık ruhunu birlikteliği sağlayabiliyoruz. Bir ili ortak paydada buluşturan bir alan aslında’ dedi.

Valisi Gökmen Çiçek’ Türkiye Tv İş Sendikası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Domates üreticilerinden bilgi aldı
Domates üreticilerinden bilgi aldı
3 GOL 3 PUAN
3 GOL 3 PUAN