Advert

GÖREVİN AFYONU TANITMAK FETHİYE’Yİ DEĞİL MÜDÜR BEY!

Afyon İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır bir ilk e daha imza attı. Daha önce Özel İdarenin Afyon tanıtım bütçesiyle kendi yazdığı kitabı bastıran ve Afyon Basınının konuyu gündeme getirmesi sonrasında kullandığı bu paraları iade etmek zorunda kalan Müdür Tanır, bu kez bir skandala daha imza attı

GÖREVİN AFYONU TANITMAK  FETHİYE’Yİ DEĞİL MÜDÜR BEY!
GÖREVİN AFYONU TANITMAK  FETHİYE’Yİ DEĞİL MÜDÜR BEY! Admin
Bu içerik 89 kez okundu.

Fethiye Belediyesi ne alaka?

Afyon İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine başladığı günden bu güne kadar bir çok kez basının gündeminde yer alan Mehmet Tanır bir kez daha gündemde.

Sosyal medya hesabından yaptığı yayınla Ayazini’deki çöküntü alanlarının kazma kürek ile temizlenme görüntülerini paylaşan Müdür Tanır, bu paylaşımının etiketlemesinde Ayazini ve Frigya’dan bahsetmeyerek önce doğduğu yer olan ‘seydikemer’ ve ‘fethiyebelediyesi’, ‘fethiyekordon’ etiketlerini kullanan Müdür Tanır’ın amacı merak ediliyor.

Vali ne yapıyor, Müdür ne yapıyor?

Afyon’da göreve başladığı andan itibaren Frig Bölgesi, Afyonkarahisar ve Ayazini’nin tanıtımı için gecesini gündüzüne katan Vali Gökmen Çiçek’in aksine tutum ve davranışlar içerisinde olduğu bir kez daha görülen ve görevi İlimizin tanıtımını yapmak olan İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır’ın Muğla’lı olduğuna dikkat çeken ilgililer, ‘Müdür Mehmet Tanır’ın bu ilk vukuatı değil ki. Daha önce de Afyon’un tanıtımını yapmak için bastırılan kitapları dağıtmayarak depoda tutan, basının bu konuyu gündeme getirmesinin ardından alel acele kitapları dağıtmaya başlayan Tanır’ın Afyon yerine memleketi olan Muğla ve Fethiye’yi ön plana çıkarmasına bakalım ilgililer ve siyasiler ne diyecekler?’ dediler.

Müdürlüğün işleri de Fethiye’lilere!

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün bazı işlerinin de Fethiye ve Muğla’lılara yaptırıldığına dikkat çeken ilgililer, ‘Afyonda aynı işleri yapabilecek olan onlarca kişi ve firma olmasına rağmen bu işlerin Fethiye’li ve Muğla’lı kişi ve firmalara yaptırıldığı haberleri daha önce basında yer aldı. Ne Müdür Tanır buna bir cevap verdi, ne de Afyon Milletvekilleri. Şimdi göz göre göre Afyondaki Frig Vadisinde yer alan Ayazini’deki çalışmada Fethiye etiketi kullanılıyor. Bu ne demektir? Yoksa Ayazini’deki çalışmaların bedelini Fethiye Belediyesi mi ödüyor?’ dediler.

HABER/ GÖKHAN KOCAASLAN

Afyon İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Frig Bölgesi Gökmen Çiçek Ayazini
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Daha ferah bir ilçe olacağız
Daha ferah bir ilçe olacağız
Gümüşhanespor ve AFJET Afyonspor maçı başladı
Gümüşhanespor ve AFJET Afyonspor maçı başladı