Çalışmalarımız sürüyor

Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Arslan çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Arslan, “Pandemi dönemini verimli değerlendirebilmek adına sendikal faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz”

Çalışmalarımız sürüyor
Çalışmalarımız sürüyor Admin
Bu içerik 29 kez okundu.

Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Arslan yaptığı açıklamada, “İş yeri temsilcileri toplantılarımızı yüzlerce teşkilat mensubumuzun katılımı ile gerçekleştirdik. Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 No’lu Şube İş Yeri Temsilcileri Değerlendirme Toplantılarımızı; Eğitim Bir-Sen Genel Sekreterimiz Sayın Latif SELVİ Başkanımızın teşrifleriyle gerçekleştirerek 17 ilçemizde ve merkez ilçede tamamlamış olduk. 17 ilçemizin tamamında ve merkez ilçede video konferans yoluyla gerçekleştirdiğimiz toplantılarımıza; şube yöneticilerimiz, disiplin ve denetleme kurulu başkanlarımız ile üyeleri, kadınlar komisyonu başkanımız ve üyeleri, ilçe temsilcilerimiz ve yönetim kurulu üyeleri, iş yeri temsilcilerimizin katılımı ve katkıları ile gerçekleşti” dedi.

DÖRT ETAPTA YAPILDI

Arslan, “Dört etapta gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda, bu vesile ile yüzlerce teşkilat yöneticimiz ve mensubumuzla bir araya gelme, çalışmalarımızı gözden geçirme, sahada yaşanılan sıkıntıları bizzat Genel Sekreterimiz Sayın Latif Selvi Başkanımızla ile değerlendirme imkânı bulduk. Sendikal mücadelemiz, eğitim çalışanlarının sıkıntıları ve beklentileri üzerine oldukça verimli, bereketli geçen toplantılar bütününde sahanın nabzını tutan iş yeri temsilcilerimizin öneri ve değerlendirmeleri de bizim için ayrıca kıymetlidir. Dünden bugüne sendikal mücadele ve güncel meseleler üzerine bakış açımız adına bir teşkilat eğitimi niteliği de taşıyan toplantılarımızda, Genel Sekreterimiz Sayın Latif Selvi Başkanımız başta olmak üzere katılımcı tüm teşkilat mensuplarımızın değerlendirmeleri bizim için ayrıca bir tecrübe paylaşımı olarak da önemli bir yere sahiptir.”

Latif Selvi Eğitim Bir-Sen Mustafa Arslan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekipler görev başında
Ekipler görev başında
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı