Gazetecilik bir aşktır

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Afyonkarahisar Valiliği ile Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı tarafından bir program düzenlendi. Burada konuşan Vali Çiçek, “Bence gazetecilik bir tutkudur. Bünyeyi sardığı zaman kurtulamayan bir aşktır”

Gazetecilik bir aşktır
Gazetecilik bir aşktır Admin
Bu içerik 25 kez okundu.

İkbal Termal Otel’de düzenlenen programda Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ise 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Gazetecilik mesleğinin bir tutku olduğunu söyleyen Vali Çiçek; “Bence gazetecilik bir tutkudur. Bünyeyi sardığı zaman kurtulamayan bir aşktır. Emekliliği olmayan birkaç meslekten biridir. Genç yaşlardan itibaren o yazma arzunuz, özellikle gördüğünüz bazı eksiklikleri, hayatta karşılaştığınız olayları tarihe not düşmek adına yazmak istemeseniz de sizi bir gece uykunuzdan kaldırıp yazdırır. O yüzden gazetecilik bir tutkudur, aşktır diyorum”  Afyonkarahisar’da gazetecilik sektörünün güçlü olduğuna dikkat çeken Vali Gökmen Çiçek, “Önce iş yapılsın, sorunlar çözülsün diyen bir vilayette görev yaptığımın farkındayım. Önümüzdeki yılın daha fazla birlik ve beraberlik, kalplerin kırılmadığı, birbirimize daha fazla tutkuyla bağlandığımız bir yıl olmasını diliyorum. Belediye Başkanımızla biz uyum içerisinde çalışıyoruz. İlimizde hep birlikte bir uyum yakaladık”

CİDDİ YATIRIMLAR VAR

Vali Çiçek, “Belediyemizin çok ciddi yatırımları var. Sayın vekillerimizle gece gündüz istişare halindeyiz. İl Genel Meclisi Başkanımızla kırsalda olsun, şehirde görev alanımız bulunduğu yerlerde güzel çalışmalar yapacağız. Hep beraber bir uyum yakaladık. Bu uyumun bozulmasına siz izin vermeyin, bizleri, idarecileri bu yönde teşvik edin. Sizlerin desteği ile biz Afyonkarahisar’ı uçururuz. Afyonkarahisar’ı beraber öyle bir noktaya taşırız ki hayalleriniz de bile görmeyeceğiniz yere taşırız. Ben inanıyorum ki 2021 yılı Afyonkarahisar’ın yılı olacak. Sürekli ve sürekli gündemde biz olacağız. Belediye Başkanımızın ve milletvekillerimizin bana müjdesini verdiği bildiğim bazı yatırımlar var. Yapılacak işler, gelecek yatırımcılar var. Biz beraber olalım, 2021 yılında uçarız” şeklinde konuştu.

Gökmen Çiçek İkbal Termal Otel Afyonkarahisar Valiliği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kar yağışı etkili olacak
Kar yağışı etkili olacak
Anında müdahale edildi
Anında müdahale edildi