Advert

BTC Borsası Sert Düşüşte

Lider Kripto para birimi Bitcoin 12 Mart 2020 tarihinden bu yana sürekli yükselerek tarihinin en büyük rakamlarına ulaştı. Kripto para birimindeki bu yükseliş yatırımcıların dikkatinden kaçmayarak büyük bir ilgi topladı. Beklenmedik bir anda çok sert düşüşler yaşayan Bitcoin son durumu merak konusu oldu

BTC Borsası Sert Düşüşte
BTC Borsası Sert Düşüşte Admin
Bu içerik 42 kez okundu.

Kripto para birimi Bitcoin Mart ayının ilk haftasından itibaren sürekli bir yükselişte olmasından kaynaklı yatırımcıların dikkatini çekerek büyük bir ilgi gördü. Yaşadığı sert düşüş sonrasında Bitcoin 30 bin Dolar’a kadar geriledi ve kendini toparlama arayışına girerek 34 bin Dolar’a yükseldi. En sert düşüşlerinden birisini yaşayan Bitcoin 12 bin Dolar ile zirveden büyük bir gerileme kaydetti ve akıllara bazı soruları getirdi. Cyrpto Compare’nin takibinde olan büyük Kripto para borsasında Bitcoin işlem hacmi olarak bir rekora imza attı ve tam 11 milyar Dolar’ı ayrıştı.

Sonradan yatırım yapanlar zarara mı uğrayacak ?

Geride bıraktığımız hafta sonunda 42 bin Dolar’ı gören Kripto para birimi zirvesini daha da yükseltme arayışındayken bir anda düzeltme yaşayarak son 24 saatte 30,3058 Dolar’ı gördü. Sert bir düşüş yaşadıktan sonra kendini toparlama arayışında olan Bitcoin 34,700 ile seyrine devam ediyor. Bitcoin’deki bu sert düşüş geç yatırım yapanları endişelendirirken yeni yatırımcıların dikkatini çekti.

>>ODAK HABER MERKEZİ

Kripto para Cyrpto Compare
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teyp hırsızı tutuklandı
Teyp hırsızı tutuklandı
 Şuşa’da destan yazılacak
Şuşa’da destan yazılacak