Advert

Bütün projeler bitecek

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ilçe de bulunan gazeteciler ve sosyal medyadaki Emirdağ ile ilgili sayfaların yöneticileri ile buluştu. Belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Koyuncu, “Görev süremiz dolmadan bütün projelerimizi tamamlayacağız” dedi

Bütün projeler bitecek
Bütün projeler bitecek Admin
Bu içerik 32 kez okundu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Belediyesi Kültür Evi’nde gerçekleşen toplantıya Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun yanısıra Belediye Başkan Yardımcısı Vejdi Yörük, Emirdağ Gazetesi Y.İşleri Müdürü Mustafa Koyuncu, Demirören Haber Ajansı Emirdağ Temsilcisi Murat Şahbaz, sosyal medyadaki Emirdağ ile ilgili sayfaların yöneticilerinden Murat Yılmaz, Abdilkadir Biçer, Kadirhan Çakır, Cantekin Özbel, Davulga’dan Ahmet Kaplan, EKDAD Başkanı Metin Akın, Ufukta Yaşam Vakfı Başkanı Şaban Aktepe ve Erkan Mola katıldı. Belediye Kültür Evi’nde gerçekleşen toplantıda önce Belediye Başkanı Serkan Koyuncu seçimden önce söz verdiği projelerle ilgili bilgiler verdi. Söz verdiği projelerin önemli bir kısmının tamamlandığını belirten Koyuncu, görev süresinin bitimine kadar bütün projelerini tamamlayacağını ve söz verdiği projelere ek olarak da birçok projeyi tamamlayacağını belirtti.

 GÜZEL VAKİT GEÇİRECEKLER

Kadın Kültür Evi ve Gökkız Bayanlar Hamamı hakkında bilgiler veren Başkan Koyuncu, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in ve ilçe Kaymakamı Osman Bilici’nin Kadın Kültür Evi projesiyle yakından ilgilendiğini dile getirerek; “Proje tamamlandığında Emirdağ’daki bayanlarımız burada istedikleri gibi vakit geçirebilecekler. Kadın Kültür Evimizde bayanlar için toplantı salonlarından, fitnes salonuna kadar herşeyi düşündük. İnşallah bu projemiz sona erdiğinde Emirdağ’daki bayanlarımızın istedikleri gibi vakit geçirebilecekleri kendilerine özgü bir yerleri olacak. Bunun yanı sıra bu kapsamda Sayın Valimizin ve Sayın Kaymakamımızın da çok önem verdiği bir projeyi hayata geçiriyoruz. Bu proje kapsamında Emirdağ Kadın Kooperatifimizi kurduk, burada bayanlarımıza üretim imkanı sağlayacağız. Bayanlarımız burada ürettiklerini satarak belli bir gelir de elde edebilecekler. Kısacası Emirdağ’daki bayanlarımız çok şanslılar” dedi.

İLÇEMİZE YENİ HÜKÜMET KONAĞI

İlçeye yeni Kapalı Bir Pazar Yeri kazandıracaklarını ve bununla ilgili ihaleye çıkıldığını ifade eden Koyuncu, böylece Salı Pazarı’nın kapalı ve modern bir görünüme kavuşacağını belirtti. Kapalı Pazar Yeri projesinin ayrıntılarını basın mensupları ile paylaşan Başkan Koyuncu, bu projenin de görev süresi tamamlanmadan hizmet gireceğini belirtti. Yeni Hükümet Konağı’nın Atatürk Kültür Parkı’nın olduğu alana yeşil alanlar korunarak inşa edileceğini belirten Başkan Koyuncu, gelen soru üzerine alternatif alanların da değerlendirilebileceğini dile getirdi. Şu anki Hükümet Konağı’nın yeşil alan yapılacağını belirten Koyuncu, böylece şehir merkezinin de genişleyeceğini söyledi.

Emirdağ Belediyesi Serkan Koyuncu Kültür Evi Gökmen Çiçek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Her şey Bolvadin için
Her şey Bolvadin için