Advert

Ligin ilk yarısı iki transfer birden

Misli.com 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden AFJET Afyonspor, ligin ilk yarısında Sancaktepe Futbol Kulübü forması giyen orta saha oyuncusu Doğan Ateş ve forvet oyuncusu Erhan Şentürk ile 1.5 yıllık sözleşme imzalandı

Ligin ilk yarısı iki transfer birden
Ligin ilk yarısı iki transfer birden Admin
Bu içerik 69 kez okundu.

AFBEL Termal Otelde gerçekleştirilen imza ve tanıtım törenine AFJET Afyonspor Yönetim Kurulu Yusuf Ulutürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. İmza töreninde konuşan Ulutürk, iki transferin Afyonkarahisar’a ve takıma hayırlı ve uğurlu olmasını dileyerek, “İnşallah ikinci sezonda daha başarılı imzalar atarak takımımızı iyi yere taşıyacağımızı düşünüyorum. Zaten inanmasak güvenmesek onlarla beraber böyle bir tasarrufta bulunmayız” dedi.

LİSTELER PAZARTESİ GÜNÜ AÇIKLANACAK

Bir yandan takıma yeni takviyeler yaparken diğer yandan da genç futbolcuları takıma kazandırma noktasında yoğun çalışmalar yaptıklarını ifade eden Ulutürk, “Seyfettin Anıl kardeşimiz bilindiğiz üzere önümüzdeki günlerde U19 Milli Takımına çağırıldı. Pazartesi günü listeler açıklanacak. 7-8 tane büyük takımlar bizlere izledi. Bunların başında da geçen yıl Antalyaspor gelmektedir. İnşallah iyi bir ücrete bunu daha iyi yerlerde göreceğiz. Hem şehrimiz hem de takımımız için bir sonraki satıştan da takımımıza artı olacak” dedi.

İNŞALLAH İYİ YERLERDE GÖRECEĞİZ

Alt yapıya büyük önem verdiklerini ifade eden Ulutürk, “Takımımızın alt yapısından mutlaka futbolcu çıkarması gerekiyor. Bizde bu maksatla kardeşlerimizi A Takım ile çıkıyorlar, inşallah ileride onları iyi yerlerde görürüz. Bu şekilde bizim 16-19 ve alt kategoride bütün futbolcularda bu şekilde çalışan kendine artı özellikte olan bütün arkadaşlarımızı kademe kademe A takıma kazandırarak birkaç sene sonunda kendi öz varlığımızla, kendi yağımızla kavrulan kulüp haline gelmeyi hedefliyoruz. İnşallah bunları da hep beraber görürüz” diye konuştu.

  >>GÖKHAN KOCAASLAN

AFJET Afyonspor AFBEL Termal Otel Yusuf Ulutürk FJET Afyonspor Yönetim Kurulu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Domates üreticilerinden bilgi aldı
Domates üreticilerinden bilgi aldı
3 GOL 3 PUAN
3 GOL 3 PUAN