Advert

“Asgari Ücretliden Daha Fazla Vergi Alınacak”

Demokrasi Ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ali Babacan asgari ücrete gelen zam sonrası açıklama yaparak, asgari ücretliden daha fazla vergi alınacağını belirtti.

“Asgari Ücretliden Daha Fazla Vergi Alınacak”
“Asgari Ücretliden Daha Fazla Vergi Alınacak” Admin
Bu içerik 72 kez okundu.

Demokrasi Ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ali Babacan asgari ücrete gelen zam sonrası açıklama yaparak, asgari ücretliden daha fazla vergi alınacağını belirtti. Babacan asgari ücretteki yüzde 21’lik zam ile ilgili kritik değerlendirmelerde bulundu. Vatandaşların, yapılan zamlardan dolayı gelirlerinin düşeceğini söylerke bu duruma dikkat çekilmesi gerektiğini belirtti.

“Gelen Para Cepte Durmadı”

Asgari ücretlinin yeni yılla beraber, ülke genelindeki zamlara merhaba demesi üzerine Babacan yaptığı açıklamada; "Asgari ücrete zam yapıldı. Ama asgari ücret alan vatandaşlarımızdan daha fazla vergi alınacağı için gelirleri düşecek. Bu yapılan ya  hesap bilmezlik ya da oyun. İkisi de kötü" dedi. Halkın şu an yapılan zamlar yüzünden mutsuz olduğunu ifade eden Babacan bu durumdan sadece yabancı yatırımcıların mutlu olduğunu söyledi.

“Gençler Yarınlardan Ümitsiz”

Ülke genelindeki sorunlara çare bulma arayışı içine giren ve halkın arasına karışıp onları dinleyen Babacan, gençlerin yarınlardan ümitsiz ve ülke genelindeki işsizlik seviyesinin sınırda olduğunu söylerken hükümetin bu sorunları çözemeyeceğinin altını çizdi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

Demokrasi Ve Atılım Partisi Ali Babacan Asgari Ücret Zamları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teyp hırsızı tutuklandı
Teyp hırsızı tutuklandı
 Şuşa’da destan yazılacak
Şuşa’da destan yazılacak