Advert

Baharda balonlar havalanacak

İlimizde göreve başladığı günden itibaren Ayazini Köyü, Emre Gölü, Frig Vadisi’ne büyük önem veren ve birbirinden önemli projeleri hayata geçiren Vali Gökmen Çiçek, Emre Gölü için ikinci projeyide devreye alıyor

Baharda balonlar havalanacak
Baharda balonlar havalanacak Admin
Bu içerik 45 kez okundu.

İlimize 7 ay önce Vali olarak atanan ve şehrimize geldiği günden itibaren birbirinden önemli projeleri hayata geçiren Vali Gökmen Çiçek, Ayazini Köyü, Emre Gölü ve Frig Vadisi’ne ise ayrı bir önem veriyor. Sık sık bu bölgeleri ziyaret eden Vali Çiçek Frig Vadisi Ayazini Kırsal Turizm Köyü Projesi kapsamında bölgede ki 148 evin sokak sağlıklaştırma kapsamında iyileştirilme çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Ayazini Çevre ve Medeniyet Köyü Projesi çalışmaları da tüm hızıyla devam etmekte.

GİZEMLİ ŞEHİR AFYON

Emre Gölü, Çevre ve Frig Medeniyet Bahçesi Projesi kapsamında ise göl çevresinde yürüyüş yolları, seyir terasları, kır bahçesi, restoran, spor alanları, yeşil alanın olduğu birçok sosyal aktivitenin yapılabileceği çalışmalar da tamamlanmak üzere. Vali Gökmen Çiçek, “Emre Gölüne büyük bir yatırım daha yapıyoruz. Çok kısa sürede tamamlayıp hizmete açacağız. Kararlıyız. Emre Gölünü bu ikinci projemizle turizmin yeni adresi yapacağız. Baharda balonlarımız havalanacak. Teknelerimiz gölümüzde olacak. Baharda gizemli şehir Afyon'a bekliyoruz”

Ayazini Köyü Emre Gölü Frig Vadisi Gökmen Çiçek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Birileri Buna Dur Demeli !
Birileri Buna Dur Demeli !
AFYON’DA 5 GÖZALTI
AFYON’DA 5 GÖZALTI