Ege’nin incisine büyük yatırım

Orman ve Su İşleri eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ege’nin incisi İzmir’e Cumhuriyet tarihimizin en büyük su yatırımlarını kazandırdıklarını söyledi

Ege’nin incisine büyük yatırım
Ege’nin incisine büyük yatırım
Admin
Bu içerik 85 kez okundu.

Orman ve Su İşleri eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu,  Ege’nin incisi İzmir’e Cumhuriyet tarihimizin en büyük su yatırımlarını kazandırdıklarını söyledi.

Orman ve Su İşleri eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti hükümeti tarafından İzmir’e yapılan yatırımlar hakkında bilgiler verdi. Türkiye’nin en büyük 3’üncü ili olan ve bir dönem İzmir Milletvekilliği görevinde bulunan Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti hükümeti tarafından muazzam su yatırmaları yapıldığını ifade etti.

PROJEYLE BİZZAT BEN İLGİLENDİM

İzmir’in fedakâr ve çalışkan insanlarının refah seviyelerinin yükselmesi ve şehrin daha fazla kalkınması için su alanında Cumhuriyet tarihimizin en büyük yatırımlarını gerçekleştirdiklerini vurgulayan Eroğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımızın “Veysel Hoca, İzmir için ne gerekiyorsa yapın.” talimatı doğrultusunda İzmir’in projeleriyle bizzat ilgilendim” şeklinde konuştu.

Ayrıntılar birazdan...

Prof. Dr. Veysel Eroğlu İzmir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tedbirler görüşüldü
Tedbirler görüşüldü
Şehidimizi cennete uğurladı
Şehidimizi cennete uğurladı