İHTİYACI OLANLARIN YANINDAYIM

Esnafı rahatlatmaya yönelik çalışmalara devam ettiğini bildiren Mustafa Sarıgül konu ile ilgili gözle görülebilir derecede bir ilerleme olmadığını belirtti

İHTİYACI OLANLARIN YANINDAYIM
İHTİYACI OLANLARIN YANINDAYIM Admin
Bu içerik 42 kez okundu.

Emekçilerin bu süreçte desteğe ihtiyaçları olduğunu ve acil bir çözüm önerisi ortaya konulması gerekliliğini ifade eden Sarıgül sokağa çıkma yasağı konusunda alınan kararların  bilimsel kriterler ışığında tekrar gözden geçirilmesi gerekliliğinin önemli olduğunu söyledi. 

HERKES PANDEMİDEN ÇOK ETKİLENDİ

Pandemi sürecinden herkesin olumsuz olarak etkilenmesinden kaynaklanan yıpranmanın gerekli tedbirlerle kolayca aşılabileceğine de vurgu yapan Değişim Partisi Başkanı, vatandaşın yararına olacak projelerin her zaman üretilmeye devam edeceğinin sinyallerini verdi. Türkiye Değişim Partisi iktidarında, tarım sanayinin kurulup geliştirilmesinin ekonomiyi de olumlu yönde etkileyeceği açısından konuşmalar yapılırken ülke gündemine de değinildi.

ÖNCELİĞİMİZ TÜRKİYE’YE ÇARE OLMAK

Boğaziçi Üniversitesi ile ilgili yapılan paylaşımdan sonra ülke gündeminde yer alan bu konunun etkileri hassasiyetle takip ediliyor.Söz konusu üniversitenin rektör ataması ile değil başarıları ile gündemde olması gerektiğine vurgu yapan Mustafa Sarıgül konuşmasında bu konu ile ilgili detaylı bilgilere de yer verdi. Sosyal hakların gözden geçirildiği , evrensel hukuk kurallarına saygılı ve cumhuriyetin kurucu değerlerine bağlı  demokratik bir anayasa yapılmasının Türkiye Değişim Partisi’nin kuruluş önceliklerinden biri olduğunu dile getiren Sarıgül her zaman halktan biri olduğunu ve halkın yanında olduğunu belirtti.

HER ŞEY NET OLMALI

Tüm sivil toplum kuruluşlarını demokratik bir anayasa yapılması konusunda görüşlerini ve düşüncelerini kamuoyuyla paylaşmaya davet eden Sarıgül her şeyin açık ve net bir şekilde konuşulmasının kimsenin aklında soru işareti bırakmayacağının da altını çizdi. Sarıgül konuşmasına: ” Bu noktada Türkiye Değişim Partisi olarak, tüm siyasi partileri bir masanın etrafında toplamaya ülkemiz için demokratik bir anayasa yapılmasına katkıda bulunmasına davet ediyoruz” diyerek devam etti.

>>ODAK HABER MERKEZİ

Mustafa Sarıgül Boğaziçi Üniversitesi Türkiye Değişim Partisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tedbirler görüşüldü
Tedbirler görüşüldü
Şehidimizi cennete uğurladı
Şehidimizi cennete uğurladı