BİZLERE İNANMAYA DEVAM EDİN

Çıktığı yolculukta tek dayanağının ülkenin geleceğine olan inancı ve halka karşı duyduğu sevgi olduğunu söyleyen Sarıgül her zaman kendisine inananlar için ayakta olacağının altını çizdi

BİZLERE İNANMAYA DEVAM EDİN
BİZLERE İNANMAYA DEVAM EDİN Admin
Bu içerik 38 kez okundu.

Türkiye’nin dört bir tarafını dolaşarak halkla buluşan ve onları dinleyen Mustafa Sarıgül insanların işsiz ve aç olduklarına dikkat çekti. Vatandaşın aklındaki sorulara cevap arayışı içinde olan Sarıgül mutlaka bir çözüm yolu bulunması gerektiğini aksi takdirde mutsuzluğum hüküm süreceğini belirtti. Ülkenin içine düştüğü manzarayı gözler önüne sere Mustafa Sarıgül pandemiden dolayı herkesin evlere kapandığını, işe gidenlerin bile işten çıkmak zorunda olduğunu söyledi. Ülkedeki bu durumun iyi olmadığını, oy toplayarak Ankara’ya giden siyasetçilerin ise vatandaşın derdine çare bulmak yerine gündemdeki asılsız konularla meşgul olduğunu dile getiren Sarıgül, Değişim Partisi’nin tüm bunlara dur diyeceğini söyledi.

SÖZÜNÜ TUTMAYANA İTİBAR ETMEYİN

 Siyaset anlayışının devamı için değil halka hizmet etmek ve dertlerine derman olmak için yollarda olduğunu söyleyen Parti Başkanı , kirasını bile ödemekte güçlük çeken esnafın artık gerçekleri görmesini istedi. Mustafa Sarıgül konuşmasına: “Çiftçilerimizin sorunlarını biliyorum. Mazot parasını bulamadığı için traktörünü satan, ürününün parasını tahsil edemeyen, kredi borcunu geri ödemekte zorlanan çiftçi kardeşlerim biz senin için yollardayız” diyerek çiftçilere seslendi. Her seçimde halka giderek vaatlerde bulunan kişilerin bu dediklerinin sadece lafta kaldığını  ancak Değişim Partisi sayesinde kurulan sistemin aksayan her konuyu yeniden inşaa edeceğinin garantisini veren Sarıgül, bunun teminatı olarak geçmişte tuttuğu sözleri gösterdi.

>>ODAK HABER MERKEZİ 

Mustafa Sarıgül
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARAZİ YOLLARI İÇİN BEKLENEN ÇALIŞMA BAŞLADI
ARAZİ YOLLARI İÇİN BEKLENEN ÇALIŞMA BAŞLADI
İKİ ANLAMLI ZİYARET
İKİ ANLAMLI ZİYARET