HEDEFLER HAYATA GEÇİRİLİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Artvin, Bilecik, Çankırı, Gaziantep ve Iğdır İl Kongrelerinde yaptığı konuşmada, salgınla mücadele ederken bir yandan da siyasi ve ekonomik hedeflerin hayata geçirildiğini belirtti

HEDEFLER HAYATA GEÇİRİLİYOR
HEDEFLER HAYATA GEÇİRİLİYOR Admin
Bu içerik 34 kez okundu.

Uluslararası alanda Türkiye’nin haklarını ve menfaatlerini korumak için kararlı bir mücadele yürütüldüğünü dile getiren Erdoğan : “Türkiye husumetini politikalarının merkezine yerleştiren güçlere ve onlardan cesaret alan terör örgütlerine karşı kararlı bir duruş sergiliyoruz” dedi. Cumhurbaşkanı  AK Parti Artvin, Bilecik, Çankırı, Gaziantep ve Iğdır 7. Olağan İl Kongrelerine AK Parti Genel Merkezi’nden video konferans yöntemiyle bağlanarak partililere hitap etti.

BÜTÜN KURALLARA DİKKAT EDİYORUZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongrelerin hayırlı olmasını dileyerek görev alacak teşkilat mensuplarını tebrik etti. Bugün gerçekleştirilen kongrelerle 56 ilde kongre sürecinin tamamlandığını, ay sonuna kadar da il kongrelerini bitirerek, büyük kongreye hazır hâle gelmeyi hedeflediklerini belirten Erdoğan, salgın şartlarında gerçekleştirilen kongreleri temizlik, maske ve mesafe kurallarına riayet ederek yürüttüklerinin altını çizdi.

KARARLI BİR DURUŞ SERGİLİYORUZ

“Davası hak olanın yardımcısı Hak’tır, hak olan davada zafer de muhakkaktır” şiarıyla, 2023’e hedefleri için gece gündüz milletin gönlüne girmenin yollarına bakacaklarını kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendini AK Parti ailesinin bir ferdi olarak hisseden herkese, gönüllerinin de partinin de kapısını sonuna kadar açık olduğunu vurguladı. Erdoğan, bir yandan salgınla mücadele ederken, diğer yandan da siyasi ve ekonomik hedefleri hayata geçirdiklerini aktararak, uluslararası alanda da Türkiye’nin haklarını ve menfaatlerini korumak için kararlı bir mücadele yürüttüklerini, Türkiye husumetini politikalarının merkezine yerleştiren güçlere ve onlardan cesaret alan terör örgütlerine karşı kararlı bir duruş sergilediklerini anlattı. “Küresel siyasi ve ekonomik dengeler sarsılırken, ülkemizin önümüzdeki dönemde kendine güçlü bir yer edinmesini sağlamayı hedefliyoruz” diyen  Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu mücadelenin lokomotifinin de Cumhur İttifakı olduğunun altını çizdi.

TAMAMI YALAN OLAN BİR ZİHNİYET HAKİM

Böylesine tarihî bir mücadeleye tüm siyasi partilerin, sivil toplum kuruluşlarının, her kesimin destek vermesi gerektiğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Malesef ülkemizde, siyasi hırsları ve ideolojik saplantıları, kendi vatanlarına ve halklarına olan sorumluluklarının önüne geçmiş bir kesim vardır.  Bunların öncüsü ve sözcüsü de CHP’dir. Büyük bir üzüntüyle ifade etmek isterim ki; CHP 7-24 açık bir yalan partisine, başındaki zat da 7-24 yalan söyleyen bir adamcağıza dönüşmüştür. yaşamayacak ve yaşatmayacaktır. Bay Kemal sen bu yolda devam edeceksen buyur devam et. Terörist arkadaşlarınla devam edeceksen buyur devam et ama biz teröristlerle beraber olmadık olmayacağız” diyerek Cumhur İttifakını sert bir şekilde eleştirdi.

>>ODAK HABER MERKEZİ 

AK Parti Recep Tayyip Erdoğan Artvin Bilecik Çankırı Gaziantep Iğdır 7. Olağan İl Kongresi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Medyayı bilinçli kullanalım
Medyayı bilinçli kullanalım
Kitabını Rektöre hediye etti
Kitabını Rektöre hediye etti