KALDIRIM TAŞLARINA YOĞUN İLGİ

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatlarıyla ilk etapta çarşı merkezde başlayan tek tip kaldırım çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor

KALDIRIM TAŞLARINA YOĞUN İLGİ
KALDIRIM TAŞLARINA YOĞUN İLGİ Admin
Bu içerik 37 kez okundu.

Tek Tip kaldırım çalışmaları kapsamında Camıkebir Mahallesi 2.Şadırvan sokakta ekipler tarafından kaldırım için zemin hazırlıkları yapılıyor.

VATANDAŞLARIMIZ UYGULAMADAN MEMNUN

Tek tip kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyerek sokak esnafına hayırlı işler dileyerek sohbet eden Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı konuşmasında , “İlçemizde başlatmış olduğumuz tek tip kaldırım çalışmaları kış şartları olmasına rağmen hızlı bir şekilde devam ediyor. Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın yapmış olduğumuz çalışmalardan memnun olduğu yönde güzel dönüşler alıyoruz” ifadelerine yer verdi.

KALDIRIM ÇALIŞMALARINDA ENGELLİ VATANDAŞLAR DA DÜŞÜNÜLDÜ

Nihat Sarı Dinar halkının daha rahat etmesi için çalışmaların sürdüğünü belirtirken şu söylemlere yer verdi.” Amacımız vatandaşlarımızın kaldırımlarda daha rahat bir şekilde yürümesini sağlamaktır. Kaldırım çalışmalarımızı yaparken esnaflarımızın dükkanlarının önüne eşyalarını koyacağı sınırı belli etmek adına sarı çizgi uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca engelli vatandaşlarımızı da düşünerek yapmış olduğumuz kaldırımlar vatandaşlarımız tarafından ilgiyle karşılanıyor”.

>>ODAK HABER MERKEZİ 

Camıkebir Mahallesi Dinar Belediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emirdağ'da Uyuşturucu Operasyonu
Emirdağ'da Uyuşturucu Operasyonu
Oğluyla aynı kaderi paylaştı
Oğluyla aynı kaderi paylaştı