GENÇLERİN BAŞARILARINDAN GRUR DUYUYORUZ

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin dört bir yanında eserler inşa ettiklerini vurgulayarak, “Son 19 yılda Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde her alanda olduğu gibi gençlik ve spor yatırımlarında büyük bir devrimi gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam edeceğiz.” diye konuştu

GENÇLERİN BAŞARILARINDAN GRUR DUYUYORUZ
GENÇLERİN BAŞARILARINDAN GRUR DUYUYORUZ Admin
Bu içerik 32 kez okundu.

Bakan Kasapoğlu, Pazaryeri Gençlik Merkezi'nin açılış töreninde yaptığı konuşmada, Bilecik'e inşa edilen her eserin Türkiye'nin güçlü yarınları için bir sembol olduğunu söyledi. Taş üstüne taş koymaya, çalışmaya devam edeceklerini belirten Bakan Kasapoğlu, “Bizler, Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde bir ihya hareketinin, bir adalet, kalkınma mücadelesinin neferleriyiz. Hiçbir zaman hiçbir zorluktan, tuzaktan korkmadığımız, usanmadığımız gibi bundan sonra da el ele, omuz omuza vereceğiz. Medeniyetimizi yarınlara daha güçlü taşımak için gayret edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

BÜYÜK BİR DEVRİMİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Türkiye'nin Avrupa'nın en genç nüfuslu ülkesi olduğunu aktaran Kasapoğlu, “Bugüne kadar gençlerimiz için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık. Bundan sonra da yarınların kutsal emanetini omuzlayacak gençlerimiz için her türlü çabayı, gayreti, imkanı ortaya koymaya devam edeceğiz” diyerek genç neslin önemine dikkat çekti. Kasapoğlu, her geçen gün hizmette çıtayı daha fazla yükselteceklerini dile getirerek, şöyle devam etti: “Ülkemizin dört bir yanında eserlerimiz bir bir yükseliyor. Son 19 yılda Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde her alanda olduğu gibi gençlik ve spor yatırımlarında büyük bir devrimi gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. Amacımız, 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' idealine uygun bir şekilde hizmet etmek. Halkımızın neye ihtiyacı varsa, ne gerekiyorsa tüm fırsatları onlara sunmak. Burada yükselen eser, başta gençler olmak üzere tüm halkın hizmetinde olacak".

GENÇLER BAŞARIYI HAK EDİYOR

Bakan Kasapoğlu, daha sonra 6,5 dönümde, kitap kafe, çok amaçlı salon, inovasyon odası, güzel sanatlar ve el sanatları çalışmalarına yönelik atölyeleri, basketbol ve futbol alanlarını içeren merkezin açılış kurdelesini kesti. Ardından merkezi gezen Gençlik Ve Spor Bakanı , burada çeşitli branşlarda eğitim alan öğrenciler ve sporcularla sohbet etti.

>>ODAK HABER MERKEZİ 

Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Gençlik ve Spor Bakanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tedbirler görüşüldü
Tedbirler görüşüldü
Şehidimizi cennete uğurladı
Şehidimizi cennete uğurladı