EREN OPERASYONLARINA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ

Terör örgüyünü topraklarımızdan silmek için başlatılan operasyonlara bir yenisi daha eklendi. Vatanın birliği ve bütünlüğü için korkmadan canını hiçe sayanlar operasyona dualarla uğurlandı

EREN OPERASYONLARINA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ
EREN OPERASYONLARINA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ Admin
Bu içerik 38 kez okundu.

Operasyonda, Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat, Polis Özel Harekat ve Güvenlik Korucu timlerinden toplam 1.062 personel görevlendirildi.Bölücü terör örgütünü ülke gündeminden tamamen çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek maksadıyla Tunceli ilinde Eren-7 Mercan-Munzur Operasyonu başlatıldı.Operasyonda Tunceli İl Jandarma Komutanlığı’nda görevli; Jandarma Komando, JÖH, PÖH ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 1.062 personel 59 operasyonel tim görev alıyor.

TÜRK HALKININ DESTEĞİ ÇOK ÖNEMLİ

Yurt içinde terörün tamamen ortadan kaldırılmasına yönelik yürütülen 11 Ocak 2021 tarihinde başlatılan Eren Operasyonları kapsamında bugüne kadar toplam 3 terörist etkisiz hale getirilirken, 41 işbirlikçi yakalandı. Aynı zamanda 168 mağara, sığınak ve depo imha edilerek, çok sayıda silah, mühimmat, gıda ve yaşam malzemesi ele geçirildi. Eren Operasyonları,Türk halkının desteği ile inançlı ve kararlı bir şekilde başarı ile devam etmektedir.

Jandarma Özel Harekat Polis Özel Harekat Güvenlik Korucu timleri Eren Operasyonları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇEYREK ASIR GERİDE KALDI
ÇEYREK ASIR GERİDE KALDI
BAYAT’TA TARİH YATIYOR
BAYAT’TA TARİH YATIYOR