Şuhut Belediye Başkanı Sert Konuştu

Afyonkarahisar’ın Şuhut İlçesi Belediye Başkanı Recep Bozkurt meydana yapılan Saat Kulesi hakkında basın açıklaması gerçekleştirdi

Şuhut Belediye Başkanı Sert Konuştu
Şuhut Belediye Başkanı Sert Konuştu Admin
Bu içerik 58 kez okundu.

Bozkurt yapılan saat kulesiyle ilgili gerçek olmayan, yalan, yanlış itham ve sözlerle zan altında bırakılmakta olduğunu söyledi. Şuhut Saat Kulesi yapım maliyetinin 75 bin TL olduğunu, bununda işçilik gideri olduğunu ifade etti. Mermerin hammaddesinin Tabii Mermer ve Hakan Mermer firmalarından ücretsiz alındığını ve iddia edildiği gibi 300 milyar TL yada 500 milyar TL olmadığını ifade etti.

Başkan Bozkurt “Kent estetiğine, şehirleşmeye kıymetli katkılar sağlayan Ecdadımızın yaptığı Sanat eseri niteliğindeki Saat Kulelerini beğenmeyip ne idüğü belli olmayan ucube heykellere( çekirdek çitleyen eşek, çıplak heykeller gibi), sahte tablolara milyonlarca lirayı telef eden zihniyet bizim yaptığımız Saat Kulesini de diline dolamış. Zannımca bu zihniyeti rahatsız eden Saat Kulesine harcanan cüzi bedel değildir. Niyetleri o kadar masum ise ilk önce kendi yönetimlerindeki belediyelerin yaptırdığı ucube heykellere saçılan trilyonların hesabını sorsunlar” dedi.

Bu tip zihniyetlerin rahatsız eden Saat kulesinin üzerinde bulunan yazı ve sembollerdir diyen Başkan Bozkurt,” Hilal, Yıldız, ALLAH Lafzı Celâli bazılarını rahatsız etmiş anlaşılan. Bu kutlu sembollere düşmanlık yapanlar, Şuhut Millet Bahçesi’ni de istemiyorlar. Şuhut’a doğal gaz gelmesin diye daha önce yırtınanlar, İş Merkezi’ne ne gerek vardı diyenler ne derse desin!. Biz yeni Zafer Anıtları dikmeye devam edeceğiz. Her şeyin en iyisine lâyık Şuhut’umuza hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Unutmayalım ki Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi; “Korkaklar Zafer Anıtı dikemez" dedi. 

>>ODAK HABER MERKEZİ 

Şuhut İlçesi Recep Bozkurt
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARAZİ YOLLARI İÇİN BEKLENEN ÇALIŞMA BAŞLADI
ARAZİ YOLLARI İÇİN BEKLENEN ÇALIŞMA BAŞLADI
İKİ ANLAMLI ZİYARET
İKİ ANLAMLI ZİYARET