BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR

Düğün davetiyesi şaşırttı Afyonkarahisar’da evlenme kararı alan bir çift, hazırladıkları düğün davetiyesi ile görenleri şaşırttı

BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR
BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR Admin
Bu içerik 44 kez okundu.

Afyonkarahisar’da evlenmeye karar veren Nimet Çakal ile Sedat Satılmış çifti, hazırladıkları düğün davetiyesi ile görenleri şaşırttı. Gazete formatında hazırlanan düğün davetiyesinde çift hakkındaki bilgiler ve düğün tarihi flaş haber şeklinde yer alıyor. 
EN ROMANTİK AŞK GAZETESİ
Koronavirüs salgını dolayısıyla uzun süredir düğün yapmayı erteleyen Nimet Çakal ile Sedat Satılmış çifti düğün için yeni bir tarih olan 04 Şubat 2021 tarihini seçti. Düğün için hazırlıklarını yapan çift bu anı ölümsüzleştirmek için tek baskılı Türkiye’nin en romantik Aşk Gazetesi ‘AŞK POSTASI’nı düğün davetiyesi olarak bastırdı.
GENÇLERİ YALNIZ BIRAKMAYIN 
Düğün gününü Son Dakika olarak duyuran genç çifttin, dağıttıkları davetiyeyi görenler hem şaşırtırken hem de beğendiriyor.  Davetiyede ayrıca gençlerin koronavirüs dolayısıyla düğün yapmakta geç kaldıkları belirtilirken, akrabalar nikahın yapılmasından büyük mutluluk yaşadı. Odak Gazetesi olarak Nimet Çakal ile Sedat Satılmış çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
>>GÖKHAN KOCAASLAN

Nimet Çakal Sedat Satılmış Afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadın İşçilerin Kadınlar Günü Kutlandı
Kadın İşçilerin Kadınlar Günü Kutlandı
Nağ Mağlup Lideri Devirdik
Nağ Mağlup Lideri Devirdik