UTF Kulübü’nden Kariyer Zirvesi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümü öğrencileri kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak sosyal sorumluluk projeleriyle birçok alanda öncü projeler gerçekleştiriyor

UTF Kulübü’nden Kariyer Zirvesi
UTF Kulübü’nden Kariyer Zirvesi Admin
Bu içerik 82 kez okundu.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman kulübü öğrencileri 10- 13 Şubat’ta gerçekleşecek olan kariyer zirvesi etkinliğinde 12 önemli ismi ağırlayacak. AKÜ UTF Kulübü Kariyer Zirvesi etkinliğine sanatçıdan oyuncuya, astrologdan, girişimcilere kadar birçok önemli isim katılacak. AKÜ UTF Kulübü Kariyer Zirvesi etkinliği kulübün resmi youtube kanalında yayınlanacak. Kariyer zirvesini yakından takip isteyenler UTF KULÜBÜ isimli youtube kanalından takip edebilecekler.
GÜÇLÜ BİR TOPLULUK
Afyon Kocatepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman kulubü öğrencileri, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde bulunan öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı, sosyal sorumluluk projeleriyle toplum bilincini artırmayı hedeflerken aynı zamanda mezun bireyleri bilinçlendirmek için çabalayan daha güçlü bir öğrenci topluluğudur. Daha önce gerçekleştirdikleri etkiliklerinin tamamını ücretsiz olarak gerçekleştirdiler.Etkinliklere giriş içinse sadece kitap ve mavi kapak kampanyası düzenleyerek birçok sosyal sorumluluk projesinde üniversitede öncü bir kulüp oldular.

 

AKÜ Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü AKÜ UTF Kulübü Kariyer Zirvesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tedbirler görüşüldü
Tedbirler görüşüldü
Şehidimizi cennete uğurladı
Şehidimizi cennete uğurladı