Özdilek ile Aşkınızı Tamamlayın

Özdilek Ev Tekstili, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel tasarladığı Always in Love Nevresim Takımı ile yatak odalarında sonsuz aşkı resmediyor. Romantik çiftler için çift kişilik olarak hazırlanan koleksiyon dört yastık kılıflı yapısıyla da konforlu bir kullanım sağlıyor

Özdilek ile Aşkınızı Tamamlayın
Özdilek ile Aşkınızı Tamamlayın Admin
Bu içerik 26 kez okundu.

Aşkın sıcaklığını yansıtıyor…

Kaliteli dokusu ve pamuklu yapısıyla kış boyunca sımsıcak bir kullanım imkanı sunan Özdilek Ev Tekstili Always in Love Nevresim Takımı’nda köklü bir aşkın simgesi olarak, kalpten bir ağaç teması yer alıyor. Koleksiyonun tamamlayıcısı olarak ayrıca iki yastık yan yana geldiğinde de kırmızı bir kalp ortaya çıkıyor. 
Çiftler için Sevgililer Günü’nde hoş bir hediye seçeneği olacak Özdilek Ev Tekstili Always in Love Nevresim Takımı’nı ve yumuşacık dokusunun yanında kırmızı rengi ile birlikte 16 farklı renk alternatifiyle sunulan Özdilek Ev Tekstili Trendy  Şal Yaka Bornoz’u, Özdilek Ev Tekstili mağazaları, Özdilek AVM’leri ve çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com’da ve yetkili satış noktaları ile Özdilek bayilerinde bulabilirsiniz.
 

Özdilek AVM 4 Şubat Sevgililer Günü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadın İşçilerin Kadınlar Günü Kutlandı
Kadın İşçilerin Kadınlar Günü Kutlandı
Nağ Mağlup Lideri Devirdik
Nağ Mağlup Lideri Devirdik