Hanımeller Konağına talip

Vali Gökmen Çiçek dün sabah Çay İlçesini ziyaret ettikten sonra Erkmen Belediyesine geçti. Burada Başkan Memduh Kuş’tan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Çiçek, Erkmen Belediyesi tarafından yaptırılan Hanımeller Konağı’na talip oldu

Hanımeller Konağına talip
Hanımeller Konağına talip Admin
Bu içerik 47 kez okundu.

Vali Gökmen Çiçek mesai mefhumu gözetmeden çalışmaya devam ediyor. Kamuda mesai saat 10.00’da başlamasına rağmen Vali Çiçek saat 08.15’da konaktan ayrıldı ve yaklaşık saat 09.00’da ise Çay İlçesinde mesaiye başladı. İlçede bazı incelemeler ve ziyaretlerde bulunan Vali Çiçek saat 11.00 sıralarında ise Erkmen Belediyesini ziyaret etti. Burada Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş’tan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Çiçek Erkmen Belediyesi tarafından yaptırılan şu anda kapalı durumda ki Hanımeller Konağı’na talip olduğunu ve burada güzel projeler uygulayacaklarını söyledi. Ziyaretten sonra Erkmen’den ayrılan Vali Çiçek yaklaşık bir saat sonra Vali Yardımcısı Nurullah Kaya ve ekibi ile bu sefer Hanımeller Konağı’na geldi ve bazı incelemelerde bulundu. 
İŞİNİ TAKİP EDİYOR
Vali Gökmen Çiçek’in ziyaretini ODAK’a değerlendiren Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş, “Valimiz Gökmen Çiçek’in saat 11.00’de belediyemizi ziyaret edeceği söylendi. Ben arandığım sırada Valimiz Çay İlçesinde mesaideymiş. Düşünsenize kamuda mesai saat 100’da başlıyor ama Valimiz saat 09.00 olmadan mesaiye ilçede başlıyor. Gerçekten hızına yetişmek mümkün değil. Ben uzun yıllar kamuda çalıştım ve uzun yıllardır Belediye Başkanlığı yapıyorum. Ben bu zamana kadar böylesine hızlı, işini takip eden, seri bir Vali ile çalışmadım. Valimiz Gökmen Çiçek belediyemize ait Hanımeller Konağı’na talip olduğunu söyledi. Burası ile ilgili bazı projeleri varmış. Valimiz Belediyemizi ziyaret ettikten sonra beldemizden ayrıldı. Yaklaşık 1 saat sonra Valimiz, Yardımcısı Nurullah Kaya ve ekibi ile Hanımeller Konağı’na geldi. Burada kendisi incelemelerde bulundu. Söylediğim gibi Valimiz işini sıkı sıkı takip ediyor” dedi.

Ahmet IŞIK/ODAK ÖZEL

Memduh Kuş Erkmen Belediyesi Hanımeller Konağı Gökmen Çiçek Çay İlçesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tedbirler görüşüldü
Tedbirler görüşüldü
Şehidimizi cennete uğurladı
Şehidimizi cennete uğurladı