NEZAKET ZİYARETİNİN DURAĞI ÇAY OLDU

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek Çay İlçesine giderek ilçe ile ilgili detaylı bilgiler aldı

NEZAKET ZİYARETİNİN DURAĞI ÇAY OLDU
NEZAKET ZİYARETİNİN DURAĞI ÇAY OLDU Admin
Bu içerik 31 kez okundu.

Vali Gökmen Çiçek  Çay Kaymakamlığı, Kadın Kooperatif Merkezi, Gençlik Merkezi ve Çay Kadın Kültür Evini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Çay Kadın Kültür Evinde Çaylı kadınlarla bir araya gelen Gökmen Çiçek burada yaptığı açıklamada; “Çayda böyle muhteşem bir Kadın Kültür evi görmekten çok mutluyum. Bu muhteşem projenin başından itibaren bitişine kadar yapmış olduğu çalışmalar için İlçe Kaymakamımız Mehmet Durgut beye ve Belediye Başkanımız Hüseyin Atlı beye teşekkür ediyor tebrik ediyorum” diyerek bu projede emeği geçen herkese teşekkür etti.
AFYON’UN SESİNİ TÜM DÜNYA DUYACAK
 Birlik ve beraberlik içerisinde çalışan çaylı kadınları tebrik eden Kadın Kültür evi Çay İlçesi'ne önemli bir yatırım kaynağı oldu. Birbirinden güzel eserlerin yapıldığı Kadın Kültür Evleri'nde çalışan herkese teşekkür eden Vali Çiçek konuşmasına:“İnşallah Çay ilçemiz bu konuda bir marka olacak. Kadın Eli değecek Çay değişecek. Kadınlarımızın elinin değdiği gizemli şehir olarak tabir ettiğimiz Afyonkarahisar’ımız değişecek. Çay’da gördüğüm bu güzel tablo inşallah tüm Afyonkarahisar’a, buradan da tüm ülkemize yayılması temennisiyle emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
 İlçe Kaymakamı Mehmet Durgut, Çay Belediye Başkanı Uzm. Dr. Hüseyin Atlı ve Ak Parti İlçe Başkanı Av. Kadir Çetin birer konuşma yaparak Kadın Kültür Evlerinin Afyonkarahisar’a kazandırılmasında önderliğini yapan Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’ ve emeği geçen herkese teşekkür etti. 

Mehmet Durgut Hüseyin Atlı Çay İlçesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tedbirler görüşüldü
Tedbirler görüşüldü
Şehidimizi cennete uğurladı
Şehidimizi cennete uğurladı