Gençlerimizin yanındayız

Niğde’de birtakım ziyaretlerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kente inşa edilecek stadyumun müjdesini vererek, “Niğde Şehir Stadı Projesini hamdolsun tamamladık, bir ay içerisinde ihalesine çıkacağız”

Gençlerimizin yanındayız
Gençlerimizin yanındayız Admin
Bu içerik 29 kez okundu.

Niğde'ye 19 yılda 30 yeni tesis kazandırdıklarını vurgulayan Bakan Kasapoğlu, bundan sonra da inşallah yine yerel yönetimler, milletvekilleri ve teşkilatlar ile el ele vererek bu çıtayı daha yukarılara taşıyacaklarını söyledi. Kasapoğlu, bulundukları salonu modern bir şekilde vatandaşlara yeniden kazandıracaklarını belirterek, şunları kaydetti: "Niğde, genç dinamik bir şehir. Gençlerinin her alanda öncü olduğu bir şehir. O yüzden AK Parti'nin gençlere değer veren, gençler için çalışan ve gençlere her zaman her türlü imkanı sunmaktan çekinmeyen anlayışı ile Niğde'de de yurtlarımızda, gençlik tesislerimiz ve spor salonlarımızda bu hizmet çıtasını daha yukarılara taşımanın sözünü veriyoruz. Hamdolsun bu anlamda da el ele vererek çalışıyoruz. Niğde Şehir Stadı Projesi'ni hamdolsun tamamladık, bir ay içerisinde ihalesine çıkacağız. Bir yıl içerisinde de Niğde'mizin göbeğinde kente, bölgeye, Türkiye'ye hizmet edecek bu modern tesisimizi kazandıracağız. Hayırlı uğurlu olsun."

BAKANDAN ESNAF ZİYARETİ
Niğde’de gençlerle ve esnafla da bir araya gelen Bakan Kasapoğlu, Niğdeli vatandaşlara kitap hediye etti. Niğde Kalesi ve Akmedrese'yi gezip, Şehit Ramazan Konuş Gençlik Merkezi'nde öğrencilerle de bir araya gelen Kasapoğlu, öğrencilerin robotik kodlama çalışmaları hakkında bilgi aldı. Daha sonra Niğde Belediyesine geçen Kasapoğlu, Belediye Başkanı Emrah Özdemir ile de bir süre görüştü. Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında, Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit olan Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in Bor ilçesi Çukurkuyu beldesindeki kabrini ziyaret eden Kasapoğlu, okunan Kur'an-ı Kerim tilavetini dinledi. Dua eden Kasapoğlu, şehidin kabrini sulayarak, karanfil bıraktı. Şehidin kardeşi Doğan Halisdemir'le sohbet eden Kasapoğlu, annesi Fadimana Halisdemir'le de kabristandaki 2 şehidin mezarında dua okudu.

 

Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Gençlik ve Spor Bakanlığı Niğde AK Parti FETÖ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devremülkçülere dev operasyon
Devremülkçülere dev operasyon
Medyayı bilinçli kullanalım
Medyayı bilinçli kullanalım