OLAĞAN KONGREMİZİ HIZLA TAMAMLAYACAĞIZ

Demokrasi ve Atılım Partisi binasında yapılan Yetki Belgesi Takdim Töreninde Demokrasi ve Atılım Partisi Şuhut İlçe Başkanlığı görevine Turgut Fehmi Tunçay getirildi. Toplantıya İl sekreteri Basri Kilici ve İl Teşkilat Başkanı Hasan Er ve görevlendirilen Şuhut İlçe yönetimi ve partililer katıldı

OLAĞAN KONGREMİZİ HIZLA TAMAMLAYACAĞIZ
OLAĞAN KONGREMİZİ HIZLA TAMAMLAYACAĞIZ Admin
Bu içerik 166 kez okundu.

Parti binasında yapılan Yetki Belgesi Takdim töreninde konuşan İl Başkanı Kadir Daylık; “DEVA Partisi’ne vatandaşlarımızdan her geçen gün teveccühün ve ilgi artmaya devam ediyor. En kısa sürede 18 ilçemizde teşkilatlanıp bu ilgiye layık proje odaklı siyaset geliştirerek ülkemizin ve güzel şehri Afyonkarahisar’ımızın hak ettiği çözüm odaklı politika anlayışını sunacağız. Bu görevlendirmenin Şuhut İlçemize hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

Şuhut İlçe Başkanı Turgut Fehmi Tunçay; “Partimize ve Sayın Ali Babacan tarafından bu görevin bana ve ekibime layık görüldüğü için teşekkürlerimi sunarım. İlçemiz için çok çalışacağımı kimseyi ötekileştirmeden teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayıp olağan kongremizi hızla tamamlayacağım” sözlerinin altını çizdi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

Deva Partisi Kadir Daylık Ali Babacan Turgut Fehmi Tunçay Hasan Er Basri Kilici
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Medyayı bilinçli kullanalım
Medyayı bilinçli kullanalım
Kitabını Rektöre hediye etti
Kitabını Rektöre hediye etti