Emniyet destan yazıyor

Geçen yıl ocak ayında ilimizde göreve başlayan İl Emniyet Müdürü Ali Temiz bir yıl gibi kısa sürede yaptıkları ile büyük takdir topladı. Yıllardır tamamlanamayan Yeni Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası nisan ayında hizmet vermeye başlayacak

Emniyet destan yazıyor
Emniyet destan yazıyor Admin
Bu içerik 34 kez okundu.

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü son yılların en başarılı yıllarını yaşıyor. Geçen yıl Ocak ayında ilimizde göreve başlayan İl Emniyet Müdürü Ali Temiz önderliğinde ki Emniyet güçleri bir yıl içerisinde Türkiye’ye örnek olacak çalışmalara, operasyonlara imza attı. Emniyet Genel Müdürlüğü’nde önemli görevlerde bulunduktan sonra ilimize atanan Emniyet Müdürü Ali Temiz başkentte ki ikili ilişkilerini çok iyi kullanarak bir yıl gibi kısa bir sürede yıllardır tamamlanamayan Yeni Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binasını tamamlayarak hizmet vermeye hazır hale getirdi. Emniyet Müdürü Temiz, “Yeni hizmet binamızı Nisan ayı içerisinde Afyonkarahisar halkımızın hizmetine sunacağız. Bina ile ilgili hiçbir eksiğimiz yok. Mevcut binamızı taşıyacağız ama Milli Birlik Polis Merkezi ile MOBESE burada kalacak” dedi.
PERSONEL SAYISINI ARTIRDIK
Afyonkarahisar halkına en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını dile getiren Emniyet Müdürü Ali Temiz, “Geçen yıl teşkilatımıza 15 sıfır araç kazandırdık. 15 Temmuz darbe kalkışmasından sonra azalan personel sayımızı artırdık. 1500 olan personel sayımızı 1700’e çıkardık.  Şehrimizin belirli noktalarında Elektronik Denetleme Sistemi (EDS) kuruyoruz. Emniyet Teşkilatımız Afyon Belediyesi ile Afyon Kocatepe Üniversitesi işbirliğinde çalışmalarımız devam etmekte” dedi. Uyuşturucu ve fuhuşla mücadeleye bu yılda devam edeceklerini dile getiren Emniyet Müdürü Ali Temiz, “Dinar depreminde ilçede yıkılan binayı yeniden ayağa kaldırdık. Ben o zamanlar komiserdim ve buraya gelmiştim. Kısmet bize nasipmiş. Fuhuşla mücadeleye devam edeceğim. Geçen yıl ilimizde fuhuş yapıldığını tespit ettiğimiz 70 evi mühürledik.” 

Yeni Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası Ali Temiz Afyon Belediyesi EDS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tedbirler görüşüldü
Tedbirler görüşüldü
Şehidimizi cennete uğurladı
Şehidimizi cennete uğurladı