VATANDAŞ BİLGİLENDİRİLİYOR

Sinanpaşa’nın AK Partili Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçede yaptığı 10 günlük ve 1 haftalık çalışmaları afiş olarak hazırlatarak vatandaşı bilgilendiriyor

VATANDAŞ BİLGİLENDİRİLİYOR
VATANDAŞ BİLGİLENDİRİLİYOR Admin
Bu içerik 55 kez okundu.

Başkan Karaman,çalışmalarını vatandaşa anlatıyor
Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçede yaptığı çalışmaları vatandaşlara broşür ile anlatarak bilgiler veriyor. Başkan Karaman’ın 10 günlük çalışmaları arasında Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Nurullah Kaya ve Sinanpaşa Kaymakamı Kübra Demirer ile birlikte yeni yapılacak olan Kapalı Spor Salonu alanında yapılan incelemenin yanı sıra “Köyümde Yaşamak için bir sürü denedim var” projesi yer alıyor. Başkan Karaman, broşür çalışmasının arasına Sinanpaşa İlçesi'nde yapımı tamamlanan ve hasta kabulüne başlanan Sinanpaşa Devlet Hastanesi ile Konya Karayolları 3. Bölge Müdürlüğüne yapılan ziyaret de bulunuyor. 
ZİYARETLERDE ANLATILIYOR
Başkan Karaman’ın 1 haftalık programında ise gerek İl gerekse İl dışı ziyaretleri broşürde anlatılıyor. Bunların başında ise Kütahya Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke ile Akharım Belediye Başkanı Süleyman Kaynak’a yapılan ziyaret dikkat çekiyor. Hizmetlerde ise, İsmet Atilla Bulvarından Gumbilkuyusu Mevkisine kadar 2000 metrelik içmesuyu çalışması ile Tokuşlar yolu genişletme çalışması yer alıyor. 
HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK
Sinanpaşa’yı geliştirmek, değiştirmek için çalışmaların var gücüyle devam edeceğinin müjdesini veren Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçede yapılan çalışmaları vatandaşlara anlatarak bilgiler verdiklerini söyledi. Sinanpaşa Belediyesi tarafından ilçede yapılan çalışmaları vatandaşların şeffaf bir şekilde bilmesi gerektiğini belirten Başkan Karaman, “Bundan sonraki süreçte her hafta belediyemiz tarafından yapılan çalışmalar anlatılarak, vatandaşlarımızın istek, talep ve şikayetlerini yerine getirerek hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

Nurullah Kaya Sinanpaşa İlçesi Süleyman Kaynak Erdal Karaman Sinanpaşa Belediyesi AK Parti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tedbirler görüşüldü
Tedbirler görüşüldü
Şehidimizi cennete uğurladı
Şehidimizi cennete uğurladı