AFYON’UN İLK SAĞLIK KABİNİ AÇILDI

Sağlık alanında yapılacak olan birçok uygulamanın, işinde uzman iki hemşire ve bir hemşir tarafından uygulanabileceği Nurselife Sağlık Kabini açıldı

AFYON’UN İLK SAĞLIK KABİNİ AÇILDI
AFYON’UN İLK SAĞLIK KABİNİ AÇILDI Admin
Bu içerik 480 kez okundu.

Sağlık Bakanlığı’nın vermiş olduğu onay sonucu açılan Sağlık Kabini halka yardımcı olmak için bir araç olarak kullanılacak. Sağlık hizmetine destek olmak amacı ile açılan bu kabinde; enjeksiyon, küçük cerrahi girişimler, pansuman ve evde sağlık hizmeti gibi birçok işlemde vatandaşa kolaylık sağlanacak. Afyonkarahisar AK Parti Başkan Yardımcısı Selcen Hıdırlıoğlu’nun da destek verdiği Sağlık Kabininin açılışı kurdele kesimi ve Kuran-ı Kerim Tilavetinin ardından gerçekleşti.

Pandemi kurallarının ihmal edilmeden ve büyük bir özen gösterilerek açıldığı kabinde konuşan Hıdırlıoğlu; "En çok ihtiyaç duyulan bugünlerde, genç girişimcilerin mutlaka desteklenmesi gerekiyor. Bu durum bizleri oldukça memnun etti. Sağlık Kabini tüm Afyon halkına hayırlı olsun” ifadelerine yer vererek Nurselife Sağlık Kabini’ni kuran üç genç girişimciye teşekkürlerini sundu.

>>>ODAK HABER MERKEZİ 

AK Parti Selcen Hıdırlıoğlu Sağlık Kabini Nurselife
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇEYREK ASIR GERİDE KALDI
ÇEYREK ASIR GERİDE KALDI
BAYAT’TA TARİH YATIYOR
BAYAT’TA TARİH YATIYOR