DEPREM UYKUDA YAKALADI

Afyonkarahisar Dinar İlçesi’nde merkez üssü ilçeye bağlı Duman Köyü olan bir deprem meydana geldi. Deprem 00:08’de yerin 5 kilometre derinliğinde 4.0 şiddetinde olduğu kaydedildi

DEPREM UYKUDA YAKALADI
DEPREM UYKUDA YAKALADI Admin
Bu içerik 43 kez okundu.

Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgilere göre, deprem gece 00:08’de meydana geldi. Depremin merkez üssü İlçeye bağlı Duman Köyü olarak belirlendi. Depremde herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmazken köy ve ilçe halkı tedirgin anlar yaşandı.

Depremin hemen sonrasında Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk, Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Sarı, İtfaiye Müdürü Sinan Özçelik ve Zabıta Amiri Şemsi Er ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Nihat Sarı, toplantıda olası bir depreme karşı Belediyenin göreve hazır olduğunu belirterek; “İlçemize bağlı Duman Köyü’nde meydana gelen depremde köy muhtarlığından aldığımız bilgilere göre şükürler olsun herhangi bir hasar yoktur. Belediye olarak her zaman göreve hazırız. Rabbim bir daha bizlere böyle acılar yaşatmasın. Dinarımıza geçmiş olsun” ifadelerini kullandı.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

Dinar İlçesi Duman Köyü Deprem Nihat Sarı Muharrem Öztürk Sinan Özçelik Kandilli Rasathanesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Medyayı bilinçli kullanalım
Medyayı bilinçli kullanalım
Kitabını Rektöre hediye etti
Kitabını Rektöre hediye etti