“İkinci el otomobilde fiyatlar dengelendi”

İkinci el araç sektörünün kılavuz markası ikinciyeni.com, kur, sıfır otomobil ve ikinci el fiyat artışlarıyla ilgili hazırladığı sektör analiz raporunu açıkladı. Rapora göre Ocak 2018’den bu yana üç kategoride de artış oranı ilk kez aynı noktada buluştu

“İkinci el otomobilde fiyatlar dengelendi”
“İkinci el otomobilde fiyatlar dengelendi” Admin
Bu içerik 33 kez okundu.

Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız:

Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, bu oranın üç yıl aradan sonra ilk kez oluştuğunu ve ikinci el otomobil fiyatlarının dengelendiğini ifade etti. Sahip olduğu dijital altyapıya ek olarak oluşturduğu yeni bayilik yapısı ile fiziksel satış noktalarında da faaliyet göstermeye başlayan ikinciyeni.com; avro kuru, sıfır otomobil ve ikinci el otomobil artış oranlarını içeren raporunu yayınladı. Ocak 2018 yılından bu yana hazırlanan rapora göre ilk kez ocak 2021’de her üç kategoride artış oranları eşit seviyeye geldi” dedi.

Raporun işaret ettiği sonuçları değerlendiren Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, “Her ay hem sıfır otomobil hem avro kuru hem de ikinci el otomobil fiyatlarını içeren bir grafik oluşturuyoruz. Birbirini yakından ilgilendiren parametreleri içeren bu tabloyla, ikinci el otomobil piyasasının fotoğrafını çekiyoruz diyebilirim. Geçtiğimiz ay oluşan sonuçlara baktığımızda ilk defa artış oranlarının üç kategoride de aynı olduğunu gördük” diye konuştu.

Emre Ayyıldız Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadın İşçilerin Kadınlar Günü Kutlandı
Kadın İşçilerin Kadınlar Günü Kutlandı
Nağ Mağlup Lideri Devirdik
Nağ Mağlup Lideri Devirdik