Ligin en iyi takımına karşı mücadele ettik

Çorum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, AFJET Afyonspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Taşdemir, AFJET Afyonspor’u çok beğendiğini söyleyerek, “Ligin en iyi takımlarından birisi ile oynadık” dedi

Ligin en iyi takımına karşı mücadele ettik
Ligin en iyi takımına karşı mücadele ettik Admin
Bu içerik 32 kez okundu.

Çorum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, zor bir maç olduğuna dikkat çekerek, “İkinci yarıya bizde iyi başlamamıştık. İki maç iki mağlubiyet almıştık. Özellikle son maçta da kötü bir mağlup olmuştuk. Bugünde bana göre şuanda ligimizdeki en iyi takımlardan bir tanesi olan Afyon takımı ile oynadık. Ben AFJET Afyonspor’u çok beğeniyorum. Çokta iyi oynuyorlardı ama bugün onları kesmeye çalıştık önlemeye çalıştık. Girebileceğimiz pozisyonlarda gol bulmaya çalıştık. Etkilide olduk, arkadaşlarım bugün çok iyi mücadele ettiler, çok iyi kapattılar, çok iyi daralttılar” dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTALARDA TELEFİ EDECEĞİZ

“Bizim için önemli bir maçtı, özellikle 2 hafta mağlubiyetten sonra geldiğimiz günden itibaren ara çok açık bu  dolayısıyla takımın üstünde ister istemez baskı oluşuyor” diyen Taşdemir sözlerine şöyle devam etti: “Ara çok açık kapatmaya çalışıyorsun en ufak bir hata yapma lüksünüz yok. Maalesef geçen hafta o hatayı yaptık . İnşallah bundan sonra hatasız önümüzdeki maçları telefi ederiz. Önümüzdeki hafta maçlar ile çıkışa geçeriz” diye konuştu.

Çorum FK Teknik Direktör İsmet Taşdemir AFJET Afyonspor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devremülkçülere dev operasyon
Devremülkçülere dev operasyon
Medyayı bilinçli kullanalım
Medyayı bilinçli kullanalım