40 yıllık dost gibiyiz

Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Belediyesi’nin yayın organı olan Şehir Postası’na açıklamalarda bulundu. Belediyenin çalışmalarından övgüyle bahseden Vali Çiçek, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek için ise, “40 yıllık dost gibiyiz, birbirimizi çok seviyoruz” dedi

40 yıllık dost gibiyiz
40 yıllık dost gibiyiz Admin
Bu içerik 28 kez okundu.

2020 yılı Haziran ayı içerisinde ilimize gelen ve kısa sürede gerçekleştirdiği çalışmalarla büyük sevgi ve takdir toplayan Vali Gökmen Çiçek, ilimize Vali olarak atanmasının kendisi için büyük bir şeref olduğunu dile getirdi. Vali Çiçek, “Bundan sonra birçok görev alabilirim ancak hayatımda onurların en büyüğünü taşıyacağım en büyük şereflerden birisi Afyonkarahisar Valisi olacak. Burada çok güzel dostluklar kurdum. Bunun en güzel örneği, Belediye Başkanımız, 40 yıllık dost gibiyiz. O kadar birbirimizi çok seviyoruz ki… Eğer birbirinizi sevmiyor, şehri sevmiyorsanız hizmet etmenin imkânı yok. Kararname toplantısında Sayın Bakanımızla birlikte yapılan istişarelerde Afyonkarahisar çok içime sindi”

BELEDİYEMİZ İYİ ÇALIŞIYOR

Afyonkarahisar Belediyesi’nin çok güzel işlere imza attığını dile getiren Vali Gökmen Çiçek, “Belediyenin çok güzel işleri var. Bir kere toplumda Afyonkarahisar’da Belediye Başkanının şahsı üzerinde ciddi bir sempati ve kenetlenme var. Şu konuda eleştirim var Belediye’ye. Çok güzel işler yapmakla birlikte Belediye Başkanımız mütevazılığı dolayısıyla yaptıklarını anlatmaya imtina ediyor, hoşlanmayabiliyor” dedi. Gastronominin önemine vurgu yapan Vali Çiçek, “Gastronomi alanında kim bu şehirle gurur duymazsa şehrimize ihanet eder. Yapılanları küçük görmememiz lazım. İnanılmaz işler yapılıyor” dedi. Ayazini aşkını yenileyen Vali Çiçek, “Frig Vadisi, Ayazini’ye olan aşkımı bütün Afyon biliyor”

 

Vali Gökmen Çiçek Afyonkarahisar Belediyesi’ Mehmet Zeybek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARAZİ YOLLARI İÇİN BEKLENEN ÇALIŞMA BAŞLADI
ARAZİ YOLLARI İÇİN BEKLENEN ÇALIŞMA BAŞLADI
İKİ ANLAMLI ZİYARET
İKİ ANLAMLI ZİYARET