TEKNOFEST 2022 AFYON’A YAKIŞIR

Geçen yıl Gaziantep’te yapılan TEKNOFEST, Gaziantep’e önemli kazanımlar sağladı. Büyük Taarruzun 100. Yılı kapsamında Afyon’daki etkinliklere büyük önem veren siyasilerimizin ve İdarecilerimizin TEKNOFEST 2022’nin İlimizde yapılması için girişimleri takdir kazanırken, ilgili tüm kişi ve kuruluşlarında bu yönde çaba sarfetmesi gerekiyor

TEKNOFEST 2022  AFYON’A YAKIŞIR
TEKNOFEST 2022  AFYON’A YAKIŞIR Admin
Bu içerik 28 kez okundu.

ÖNEMLİ KAZANIMLAR SAĞLIYOR

İlki 2018 yılında İstanbul yeni Havalimanında yapılan TEKNOFEST, sonraki yıl İstanbul Atatürk Havalimanında yapılmıştı. 2020 yılındaki TEKNOFEST Gaziantep’te yapılmış ve kente önemli kazanımlar sağlatmıştı. T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar TEKNOFEST 2021’in İstanbul’da yapılacağını açıklamıştı.

CUMHURBAŞKANIMIZLA GÖRÜŞÜLDÜ

Gelecek yıl İlimizde yapılacak olan tüm tören ve etkinliklerin önemine vurgu yapan AK Parti Afyon Milletvekili Ali Özkaya bir süre önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a önce yazılı müracaatta bulunmuş ve kendisini 2022’de Taarruzun 100. Yılı törenlerinde Afyon’da görmeyi arzu ettiklerini belirtmişti. Daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Özkaya, bu konudaki talebini yinelemişti. Erdoğan’da bu talebe sıcak bakmış ve Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan’a bu konuyu not aldırmıştı.

TEKNOFEST 2022 ÇOK ÖNEMLİ

Büyük Taarruzun 100. Yılının kutlanacağı 2022 yılında İlimizde TEKNOFEST 2022’nin yapılması için ilgililer ile bir dizi temasta bulunan AK Parti Afyon Milletvekili Ali Özkaya, ‘Geçen yıl Gaziantep’te yapılan TEKNOFEST’in oraya sağladığı sinerji ve imkanlar müthişti. Bizde 2022 yılında TEKNOFEST’in Afyon’da yapılmasını arzu ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın tüm Türkiye ve Afyon için çok anlamlı olan Büyük Taarruzun 100. Yılında İlimizde olması İlimize çok önemli katkılar sağlayacaktır. Çabamız bunun içindir’ dedi.

VALİ ÇİÇEK, BAYRAKTAR İLE GÖRÜŞTÜ

TEKNOFEST 2022’nin İlimizde yapılması amacıyla Vali Gökmen Çiçek’te geçtiğimiz günlerde T3 Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Selçuk Bayraktar ile görüştü. Selçuk Bayraktar’a Afyon’un sahip olduğu tarihi ve turistik değerler ile sanayide yapılan yatırımları anlatan Vali Gökmen Çiçek, TEKNOFEST 2022’nin Afyon’da yapılmasıyla birlikte Afyon’un büyük avantajlar sağlayacağını, İl olarak ta bu organizasyonun altından kalkacak potansiyelde olduklarını söyledi.

ODAK ÖZEL HABER/RABİA GÜZBEY

 

TEKNOFEST 2022 Ali Özkaya AK Parti Recep Tayyip Erdoğan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇEYREK ASIR GERİDE KALDI
ÇEYREK ASIR GERİDE KALDI
BAYAT’TA TARİH YATIYOR
BAYAT’TA TARİH YATIYOR