Çobanlar Üretime Başladı

Kadın Kültür Evleri ve Afyon Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Çobanlar Kadın Kültür Evi Müdürü Sıla Görmüş, Çobanlar Kadın Kültür Evi Üretim İşletme Kalkınma Kooperatifi Başkanı Nermin Denk ve Kadın Kültür Evi Katılımcısı Rabia Dernek konuk olarak katıldı

Çobanlar Üretime Başladı
Çobanlar Üretime Başladı Admin
Bu içerik 33 kez okundu.

“Üretimlere başladık”

Çobanlar Kadın Kültür Evi’nin çalışmalarına pandemi kurallarına uygun olarak devam ettiğini belirten Çobanlar Kadın Kültür Evi Müdürü Sıla Görmüş, “Kadın Kültür Evleri kadınlarımız için düşünülmüş çok yararlı bir proje. Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve  Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek başta olmak üzere Çobanlar İlçe Kaymakamımıza ve Çobanlar Belediye Başkanımıza ve tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Kadınlarımızla elele vererek güzel çalışmalara imza atıyoruz. Üretimlere başladık” diye konuştu.

“Birçok projemiz var”

Serada üretilen çiçeklere saksı yapmaya başladıklarını söyleyen Çobanlar Kadın Kültür Evi Üretim İşletme Kalkınma Kooperatifi Başkanı Nermin Denk, “İlk parti ürünlerimizi gönderdik. Üretimlerimizi çeşitlendirerek devam edeceğiz. Birçok projemiz var. Katılan kadınlarımız çok mutlu. Onların aile bütçelerine küçük birer katkı sunmalarını sağlamak bence çok anlamlı. İyi ki Kadın Kültür Evlerimiz var” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“Yapılan çalışmalar bizleri ekonomiye kazandırma amacı taşıyor”

Çobanlar ilçesinde Kadın Kültür Evi’nin açılması nedeniyle çok mutlu olduğunu söyleyen Kadın Kültür Evi Katılımcısı Rabia Dernek, “Ben üniversite öğrencisiyim. Pandemi nedeniyle uzaktan eğitimlerimiz sürüyor. Boş zamanlarımı ise Kadın Kültür Evi’nde geçiriyorum. Yapılan çalışmalar bizleri ekonomiye kazandırma amacı taşıyor. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

>>> ODAK HABER MERKEZİ

Çobanlar Kadın Kültür Evi Gökmen Çiçek Sıla Görmüş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali gönül aldı
Vali gönül aldı
Bir ömür boyu mutluluklar
Bir ömür boyu mutluluklar