Afyon’u hak ettiği yere getireceğiz

Afyonkarahisar Belediyesi’nin yayın organı olan Şehir Postası’na açıklamalarda bulunan ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek için, “40 yıllık dost gibiyiz, ayrımız gayrımız” yok diyen Vali Çiçek ile ilgili konuşan Başkan Zeybek ise, “Kardeşlik hukuku içerisinde çalışıyoruz” dedi

Afyon’u hak ettiği yere getireceğiz
Afyon’u hak ettiği yere getireceğiz Admin
Bu içerik 29 kez okundu.

İlimizde göreve başladığı günden itibaren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile büyük bir uyum içerisinde çalışan Vali Gökmen Çiçek Afyonkarahisar Belediyesi’nin yayın organı olan Şehir Postası’na yaptığı açıklamada, “Hayatımda onurların en büyüğünü taşıyacağım en büyük şereflerden birisi Afyonkarahisar Valisi olacak. Burada çok güzel dostluklar kurdum. Bunun en güzel örneği, Belediye Başkanımız, 40 yıllık dost gibiyiz. O kadar birbirimizi çok seviyoruz ki. Eğer birbirinizi sevmiyor, şehri sevmiyorsanız hizmet etmenin imkânı yok. Belediyemizle ayrımız gayrımız yok kesemizde bir, işlerimiz de bir” ifadelerini kullanmıştı.

KENDİSİNİ ÇOK SEVİYORUZ

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise Vali Gökmen Çiçek’in açıklamalarına ODAK ile cevap verdi. Vali Gökmen Çiçek ile büyük bir uyum içerisinde çalıştıklarını dile getiren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Allah razı olsun. Valimiz devletini, milletini ve Afyonkarahisar’ı çok seviyor. Kendisiyle çok uyumlu bir şekilde çalışıyoruz ve kendisini çok seviyoruz. Valimizle sürekli istişare halindeyiz. Elbirliğiyle çalışarak işbirliği yapıyoruz. Biz Afyonkarahisar’ımızı hak ettiği yere getireceğiz. Valimiz Gökmen Çiçek ile kardeşlik hukuku içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz, bundan sonrada çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

>>>AHMET IŞIK 

Vali Gökmen Çiçek Mehmet Zeybek Odak Gazetesi Afyonkarahisar Belediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇEYREK ASIR GERİDE KALDI
ÇEYREK ASIR GERİDE KALDI
BAYAT’TA TARİH YATIYOR
BAYAT’TA TARİH YATIYOR