SOĞUK HAVA ÜŞÜTMEDİ

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatları ile karla mücadele kapsamında sahada görev yapan personele, sürücülere ve vatandaşa çorba ikramında bulunuldu

SOĞUK HAVA ÜŞÜTMEDİ
SOĞUK HAVA ÜŞÜTMEDİ Admin
Bu içerik 67 kez okundu.

Haftanın ilk günü başlayan ve etkili olan yoğun kar yağışının ardından Afyonkarahisar Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı 6 ekip’ten oluşan 200 personel ve 50 iş makinesi sahada çalışmalarını sürdürüyor. Cadde, sokak ve ana arterlerde buzlanmalara karşı önlem alan ekipler, kaldırımlarda kar kürüme çalışması yaparken bir yandan da yollara tuzlama ve solüsyon döktü.

SOĞUK HAVADA İÇLERİ ISITTILAR

Gece gündüz demeden çalışan personele Mehmet Zeybek’in talimatları ile çorba ikramında bulunuldu. Sahada çalışan personele Yardım Hizmetleri Birimi ve Sosyal Tesisler Müdürlüğü işbirliği ile sıcak çorba dağıtıldı. Şehir merkezinin çeşitli noktalarında görev yapan personele sıcak çorbaları Yardım Hizmetleri Birimi ve Sosyal Tesisler Müdürlüğü ekipleri tarafından takdim edildi. Personelin yanı sıra sürücülere ve vatandaşlara da çorba ikramında bulunan ekipler, ikram yaptıkları kişilere  Mehmet Zeybek’in selamlarını iletti.

VATANDAŞLARDAN OLUMLU GERİ DÖNÜŞLER ALINDI

Soğuk kış günlerinde bir nebze olsun sahada çalışan personelin, sürücü ve vatandaşların içini ısıtmak istediklerini söyleyen Yardım Hizmetleri Müdürü Kemal Erkuş, “Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla şehrimizin çeşitli noktalarında görev yapan personel arkadaşlarımıza, güvenlik görevlilerimize çorba ikramında bulunduk ve başkanımızın selamlarını ilettik. Ayrıca dağıtım yaptığımız güzergahı kullanan sürücülerimize ve vatandaşlarımıza da çorba ikramında bulunduk. Özellikle araç sürücülerinden ve vatandaşlarımızdan olumlu geri dönüşler aldık ve ikramından dolayı başkanımıza teşekkür ettiler” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

Mehmet Zeybek emizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü Afyonkarahisar Belediyesi Fen İşleri Kemal Erkuş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tedbirler görüşüldü
Tedbirler görüşüldü
Şehidimizi cennete uğurladı
Şehidimizi cennete uğurladı