MÜBAREK AYLARIN ÖNEMİ ÇOK BÜYÜK

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek,mübarek Üç Ayların başlangıcı olan Regaip Kandili’nin Ramazan-ı Şerif'in müjdecisi olduğunu söyledi

MÜBAREK AYLARIN  ÖNEMİ ÇOK BÜYÜK
MÜBAREK AYLARIN  ÖNEMİ ÇOK BÜYÜK Admin
Bu içerik 36 kez okundu.

Regaip Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu aylarda sevgi, saygı ve yardımlaşma duygularının doruğa ulaştığını ifade etti. İnsanların birbirine karşı daha hoşgörülü ve saygılı davrandığı bu ayların toplumda huzuru pekiştireceğine dikkat çeken Zeybek, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Regaip Kandili üç ayların başlangıcıdır. Yüce Rabbimize sonsuz şükürler olsun ki, yeni bir rahmet iklimi olan mübarek üç aylara kavuşmuş bulunuyoruz. Bu aylar, yeni bir heyecanla ibadet hayatımızın daha canlı tutulduğu rahmeti bol, bereketli bir mevsimdir. Duanın gücüyle günahkarlara aşılmaz duvar ören ihlaslı yürekler, iman ve irfanının hikmetiyle kötülükleri def eden tertemiz kalpler, istikbalimizin güvenceleri, varlığımızın manevi güvenliğidirler.

TOPLUM OLARAK KENETLENMELİYİZ

İnsanların pandemi sürecinde birbirine karşı daha hoşgörülü ve saygılı davrandığını ve bu ayların toplumdaki iç huzuru pekiştirmeye yardımcı olacağını dile getiren Zeybek, bu mübarek günün olumlu gelişmelere yol açmasını istediğini temenni etti.  Zeybek ayrıca; ” Regaip Kandili'nin bizlere sunduğu düşünme fırsatını kullanarak toplum olarak birbirimize kenetlenip, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz. Kardeşlik ve beraberliğimizi güçlendirmeye, birlik ve beraberliğimizi korumaya gayret göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşerilerimin Regaip Kandilini ve üç aylarını tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, bütün İslam âleminin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum” diyerek duygu ve düşüncelerini aktardı.

>>ODAK HABER MERKEZİ

Mehmet Zeybek Regaip Kandili
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Medyayı bilinçli kullanalım
Medyayı bilinçli kullanalım
Kitabını Rektöre hediye etti
Kitabını Rektöre hediye etti