HEPİMİZİN ACISI ORTAK

Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili, Tutuklu ve Hükümlü Hakları Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven Irak’ın kuzeyinde gerçekleştirilen Pençe-Kartal 2 Harekatı ve Gara’da şehit edilen 13 kişiyle ilgili bir mesaj yayımladı

HEPİMİZİN ACISI ORTAK
HEPİMİZİN ACISI ORTAK Admin
Bu içerik 38 kez okundu.

Yurdunuseven herkesin ortak bir acı yaşadığını ve yüreklerin yandığını belirterek, tüm şehitlere başsağlığı diledi. İbrahim Yurdunuseven:“Bu millet kahraman şehitlerimize minnettardır. 13 vatandaşımızın elleri kolları bağlı bir şekilde katledilmeleri aziz milletimizi derin acılara boğmuştur. Allah’ın izniyle yakın zamanda gerçekleştirilen operasyonların, örgütten kaçma ve örgüte katılımları engelleyerek bu pisliği temizlemiş olacağız” ifadelerine yer vererek duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Terör örgütlerinin rahat hareket edemeyeceğine vurgu yapan Yurdunuseven, terör eylemlerine karşı milletin hiçbir şekilde izin vermeyeceğini belirtti. Anadolu topraklarının ve milletinin her türlü eylemden uzak durması için Türk Silahlı Kuvvetlerinin yorulmadan çalıştığını da dile getiren Yurdunuseven, herkesi ortak bir paydada yürümeye davet etti.  

>>>ODAK HABER MERKEZİ 

Ak Parti İbrahim Yurdunuseven Pençe-Kartal 2 Harekatı Gara 13 Şehit
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇEYREK ASIR GERİDE KALDI
ÇEYREK ASIR GERİDE KALDI
BAYAT’TA TARİH YATIYOR
BAYAT’TA TARİH YATIYOR