30 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren bir fabrikaya operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda ekipler 30 bin litre karışımlı kaçak akaryakıt ele geçirdi

30 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi
30 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi Admin
Bu içerik 38 kez okundu.

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, kaçakçılık suçlarının deşifresine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, OSB bölgesinde bir fabrikada kaçak/karışımlı akaryakıt üretimi yapıldığı yönünde bilgiler aldı.

FABRİKADA ARAMA YAPILDI

Bahse konu üzerine fabrikayı takibe alan ekipler, fabrikadan çıkan bir TIR ile kamyoneti kontrol noktasında durdurdu. TIR ve kamyonette yapılan kontrollerde karışımlı/kaçak akaryakıt olduğu anlaşılması üzerine, ekipler fabrikada arama yaptı.

5 KEZ OPERASYON DÜZENLENDİ

Yapılan aramada 30 bin litre karışımlı kaçak akaryakıt ele geçirirken, Fabrika Sahipleri Muhlis T. ile Mehmet T. ve  fabrikada bulunan Ali K., Hüseyin K. ve Hüseyin K. gözaltına alındı. Öte yandan OSB bulunan fabrikaya daha önce  de 5 kez emniyet ekipleri tarafından operasyon düzenlendiği ve kaçak akaryakıt yakalandığı öğrenildi.  

>>GÖKHAN KOCAASLAN

 

OSB Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Emniyet Müdürlüğü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARAZİ YOLLARI İÇİN BEKLENEN ÇALIŞMA BAŞLADI
ARAZİ YOLLARI İÇİN BEKLENEN ÇALIŞMA BAŞLADI
İKİ ANLAMLI ZİYARET
İKİ ANLAMLI ZİYARET