KAÇAKÇILARI LÜKS ARAÇLARI ELE VERDİ

Uzun süredir yakalama kararı ile aranan yabancı uyruklu 2 animatör girdikleri çevirmede kendilerini ele verdi

KAÇAKÇILARI LÜKS ARAÇLARI ELE VERDİ
KAÇAKÇILARI LÜKS ARAÇLARI ELE VERDİ Admin
Bu içerik 35 kez okundu.

Kısa süre önce açılan Dinar Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği başarılı bir çalışmaya imza attı. Afyonkarahisar Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Dinar Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği’nin ortak çalışmaları sonucu tutuklama kararı bulunan Rus ve Ukraynalı animatörler Dinar İlçe girişinde yapılan yol kontrolünde yakalandı.

GBT SORGULAMASI ELE VERDİ

Durdurulan araçta yapılan GBT sorgulamasında I.T(Rusya Federasyonu) aracın ön yolcu koltuğunda ise K.I (Rusya F.) isimli şahıs olduğu tespit edilirken diğer araçta bulunan sürücü M.T (Rusya F.), aracın ön yolcu koltuğunda M.G (Ukrayna vatandaşı) isimli şahsınlar kıskıvrak yakalandı.

Lüks araçlarda yapılan aramada ise; aracın bagaj kısmında; 1.037 kilogram Skunk maddesi ele geçirilirken diğer araçta yapılan aramada ise herhangi bir suç unsuruna rastlanmadı.  Tutuklanan 4 şahıs hakkında da uyuşturucı veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçundan işlem yapıldı. Olayla ilgili soruşturm sürüyor.

>>ODAK HABER MERKEZİ

Dinar Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği Afyonkarahisar Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Dinar İlçesi NARKO
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali gönül aldı
Vali gönül aldı
Bir ömür boyu mutluluklar
Bir ömür boyu mutluluklar