İSCEHİSAR GURUR DUYDU

News Time ve News Türk Medya Grubu tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ödül töreninde Başkan Ahmet Şahin ödülünü, Yönetim Kurulu Başkanı Amina Mirzeyeva’ nın elinden aldı

İSCEHİSAR GURUR DUYDU
İSCEHİSAR GURUR DUYDU Admin
Bu içerik 92 kez okundu.

Ödül töreninde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Amina Mirzayeva; “Yaptığınız hizmetlerden dolayı her yıl geleneksel olarak düzenlenen ödül töreninde Yılın İlçe Belediye Başkanı ödülüne layık görülmenizden dolayı sizi tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun”  diyerek Başkan Ahmet Şahin’e ödülünü takdim etti.

Merkezi Ankara’da bulunan, 38 il ve Kıbrıs başta olmak üzere Almanya-Amerika-Fransa-Azerbeycan-Özbekistan gibi birçok ülkede temsilcilikleri bulunan News Time Dergisi ve News Türk dergilerinin okuyucuları tarafından  yapılan anket sonucu bu ödüle layık görülmenin kendileri için gurur verici olduğunu belirten Başkan Şahin,  “Aldığımız ödül bizleri daha çok çalışarak halkımıza hizmet etmeye teşvik edecektir. İscehisar Belediye  Başkanı olarak şahsınıza News Time-News Türk medya grubuna şükranlarımı sunuyorum “diyerek her zaman halk için çalışmaya devam edeceğinin sinyallerini verdi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ 

Ahmet Şahin News Time News Türk Medya Grubu Amina Mirzeyeva News Time Dergisi News Türk dergisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadın İşçilerin Kadınlar Günü Kutlandı
Kadın İşçilerin Kadınlar Günü Kutlandı
Nağ Mağlup Lideri Devirdik
Nağ Mağlup Lideri Devirdik