Baharda bekliyoruz

İlimizde göreve başladığı günden itibaren Frig Vadisi, Emre Gölü ile Ayazini Köyü’ne büyük önem veren Vali Gökmen Çiçek, bölgede ki gelişmeleri yakından takip ediyor. Vali Çiçek, “İnanıyoruz, baharda bekliyoruz” dedi

Baharda bekliyoruz
Baharda bekliyoruz Admin
Bu içerik 29 kez okundu.

Vali Gökmen Çiçek büyük önem verdiği ve bölgede yürütülen çalışmaları bizzat yerinde takip ettiği Emre Gölü, Frig Vadisi ve Ayazini Köyü’nde ki çalışmalara destek olanlardan memnun. Sürekli bölge halkının da işin içinde olmasının gerekliliğine dikkat çeken Vali Gökmen Çiçek özellikle hafta sonlarında bölgeyi ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceliyor. Vali Gökmen Çiçek dün ise kendisine ait twitter hesabından güzel ve anlamlı bir paylaşımda bulundu. Vali Çiçek, Hüseyin Erçolak isimli kullanıcının twitini kendi sayfasında paylaştı.

BU YÜZDEN İNANIYORUZ

Hüseyin Erçolak isimli kullanıcı Ayazini Köyü’nde yaşamını sürdüren Halil isimli yaşlı bir kişinin fotoğraflarını paylaşarak altına şu notu düştü; “Halil Amca. 90’ları geçmiş. Ayazini Köyü’nün yaşlılarından. Burada yapılan çalışmalara benimde katkım olsun diyor ve elinde kazma taş duvar yapıyor. Maşallah diyelim” ifadesini kullandı. Twitter hesabını etkin kullanan Vali Gökmen Çiçek ise bu fotoğrafları paylaşarak, “Bu yüzden inanıyoruz. Baharda bekliyoruz” dedi.Vali Çiçek’in bu twiti kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

 

Gökmen Çiçek Emre Gölü Hüseyin Erçolak Ayazini Köyü Frig Vadisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARAÇ FİLOsu BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
ARAÇ FİLOsu BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
AFYONKARAHİSAR AFETLERE HAZIR
AFYONKARAHİSAR AFETLERE HAZIR