ŞIRNAK’A EĞİTİM DESTEĞİ YAPILDI

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek öncülüğünde, Belediye Meclis Üyelerinin eşlerinin destekleriyle Şırnak’ta eğitim gören öğrencilere yönelik toplanan ders kitapları, hikâye kitapları, kalem, defter, kıyafet ve oyuncaktan oluşan paketler yola çıktı

ŞIRNAK’A EĞİTİM DESTEĞİ YAPILDI
ŞIRNAK’A EĞİTİM DESTEĞİ YAPILDI Admin
Bu içerik 23 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde Belediye Meclisi’nin kabul etmesiyle beraber Şırnak Beytüşşebap İlçesi, Kasrik ve Kumçatı Belde Belediyesi ile kardeş şehir olunarak Şırnak’a gönül köprüsü kuruldu. Bu amaçla 2020 yılı içinde Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner eşi Fadime Öner ile birlikte Şırnak’ta temaslarda bulunarak, kardeş belediyeleri ve okulları ziyaret ettiler. Temaslar çerçevesinde Kasrik Meşeiçi İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulundaki öğrencilerin eğitimine destek olunacağı sözü verildi.

MİNNET YOLCULUĞU BAŞLADI

Kardeş şehre verilen sözü tutan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek öncülüğünde, Belediye Meclis Üyelerinin eşlerinin destekleriyle hazırlanan paketler Kasrik Meşeiçi İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulundaki öğrenciler için yola çıktı. Sevim Zeybek böylesi güzel bir kampanyaya öncülük etmekten duyduğu mutluluğu dile getirerek destek olan tüm Belediye Meclis Üyelerinin eşlerine teşekkür etti.

>>ODAK HABER MERKEZİ

Mehmet Zeybek Sevim Zeybek Şırnak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emirdağ'da Uyuşturucu Operasyonu
Emirdağ'da Uyuşturucu Operasyonu
Oğluyla aynı kaderi paylaştı
Oğluyla aynı kaderi paylaştı