DENETİMLER HIZLA DEVAM EDİYOR

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla Erenler Bölgesindeki denetimler sıklaştırıldı

DENETİMLER HIZLA DEVAM EDİYOR
DENETİMLER HIZLA DEVAM EDİYOR Admin
Bu içerik 24 kez okundu.

 HERKESLE İŞBİRLİĞİ HALİNDEYİZ

Erenler Bölgesi’nin başlı başına apart otellerin, pansiyonların bulunduğu  her türlü yiyecek içeceğin satışının yapıldığı bir bölge olduğunu söyleyen Taner Çelik; “Pandemi dolayısıyla pek çok yer kapalı ancak bazı iş kolları da burada çalışmalarını sürdürüyor. Ruhsatlandırma konusunda gerekli hassasiyetin gösterileceğini herkesin bilmesini istiyoruz. Ruhsat denetimlerimizin yanı sıra  yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmeyi de amaçlıyoruz. Şehrimizin Erenler Bölgesinin kötü anılmasını istemiyoruz. Esnafımıza ve bacasız fabrika olan öğrencilerimize her türlü desteği vereceğimizi ifade ediyoruz. Bu konuda tüm kamu kuruluşlarla beraber hareket ediyoruz. İşbirliği halindeyiz” diyerek Erenler bölgesinin güvenliğini her an koruduklarının altını çizdi.

DENETİMLER YERİNDE YAPILACAK

Afyonkarahisar Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü tarafından bölgeye polis karakolu kazandırıldığını hatırlatan Zabıta Müdürü Taner Çelik; “Sizlerde biliyorsunuz Erenlere bir karakol yapıldı. Belediye Başkanımızın da bu konuda gayreti var. Yerinde denetimi yapmak adına bizde buraya bir karakol düşünüyoruz. Yapacağımız bu karakol, ileriye dönük çalışmalarımıza hem ivme kazandıracak hemde başarıyı beraberinde getirecek” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

Erenler Mahallesi Emniyet Müdürlüğü Zabıta Müdürü Taner Çelik Mehmet Zeybek’ Gökmen Çiçek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emirdağ'da Uyuşturucu Operasyonu
Emirdağ'da Uyuşturucu Operasyonu
Oğluyla aynı kaderi paylaştı
Oğluyla aynı kaderi paylaştı