Gözaltına alındı

İlimizde bir çiğ köfteciye gelen şahıs, sipariş ettiği çiğ köftenin acılı olduğu gerekçesiyle elindeki çiğ köfte dürümünü fırlatarak çalışanı darp etmiş ve olay büyük tepki toplamıştı. Serbest bırakılan şahıs dün gözaltına alındı

Gözaltına alındı
Gözaltına alındı Admin
Bu içerik 166 kez okundu.

Olay 23 Şubat Salı günü İstiklal Mahallesi’nde bulunan bir çiğ köftecide meydana geldi. Çiğ köfteci dükkanına gelen ve iddialara göre alkollü olduğu öne sürülen Gurur Ş., çalışan Y.K.'den acısız çiğ köfte istedi. Y.K., dürüm şeklinde hazırladığı çiğ köfteyi Gurur Ş.'ye verdi. Gurur Ş. bir iki lokma aldıktan sonra içindeki çiğ köftenin acılı olduğunu iddia ederek, Y.K.'ye elindeki dürümü fırlatıp, yumruklamaya başladı. Gurur Ş., daha sonra yediği dürümün parasını vererek işletmeden ayrıldı. Olayın ardından Y.K. darp raporu alarak müşteriden şikayetçi oldu.

TWİTTERDE GÜNDEM OLDU

Yaşanan bu olay sonrası gözaltına alınan şahıs serbest bırakılırken twitterde gündem oldu. Şahsın tutuklanmasını isteyen binlerce kişi paylaşımda bulunurken Cumhuriyet Başsavcısı ise şahsın gözaltına alınmasını istedi. Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü ekipleri saklanan şahsı kısa sürede yakaladı. Afyonkarahisar Valiliğinden yapılan açıklamada ise, “Sosyal medyada büyük tepki toplayan, Çiğ Köfte dükkânında çalışan gence saldıran ve bu saldırgan tavrıyla hepimizin içini acıtan şahıs, Cumhuriyet Savcılığımızın kararıyla Emniyet ekiplerimiz tarafından gözaltına alınmış, şahısla ilgili gerekli adli işlemler devam etmektedir” denildi.  Gurur Ş. Çalıştığı işyerinden de kovuldu.

>>>AHMET IŞIK

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyon Vakıfbank
Şampiyon Vakıfbank
Ev ev değil,  uyuşturucu deposu
Ev ev değil, uyuşturucu deposu