Advert

Jandarma kökünü kazıdı

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından ülke genelinde yaklaşık 7 bin kişiyi 150 milyon TL’nin üzerinde dolandıran şebekeye yönelik yapılan ikinci dalga operasyonunun ayrıntılarını Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Mehmet Emin Güzbey kaleme aldı

Jandarma kökünü kazıdı
Jandarma kökünü kazıdı Admin
Bu içerik 189 kez okundu.

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı tarafından devre mülk dolandırıcılarına yönelik yapılan ilk operasyonun ayrıntılarını Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Mehmet Emin Güzbey’in kaleminden dün siz değerli okuyucularımıza aktarmıştık. Güzbey bu sefer ise ikinci dalga operasyona ayrıntılarıyla açıkladı. İlk dalgada 26 kişinin tutuklandığını aktaran Güzbey ikinci dalga için Jandarma’nın Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan için alarak düğmeye bastığını söyledi. Jandarma’nın 100 kişilik ekip ile ikinci operasyonu şafak vakti ile başladığını dile getiren Güzbey 25 kişinin gözaltına alındığını söyledi.

İŞTE TUTUKLANANLAR

Mahkemenin 13 kişinin tutuklanmasına karar verdiğini 12 kişi hakkında ise Adli Kontrol Kararı verilerek yurt dışına çıkışlarının yasaklandığını söyleyen Güzbey tutuklananların isimlerini ve unvanlarını paylaştı. Güzbey ikinci dalgada Genel Koordinatör-Lider Yardımcısı Özkan Kazancı, Satış Müdürleri Enes Portakal, Ümmet Toker, Ayşe Yılmaz, Acenta Sahibi Ahmet Kakanlı, Satış Elemanları Nurgül Bozgül, Serhat Polat, Sultan Akrap, Mehtap Demirkaya, Eyüp Esergün, Kader Sultan Ulusoy ile ATS Firma Sahibi-Yardım eden Ali Osman Akşar’ı tutuklandığını, Satış Elemanları Seyyide Atmaca, Fatma Güzel, Asuman Eryılmaz, Bahar Sezen, Kübra Özkan, Yunus Aktaş, Ahmet Mutlu, Ayşegül Kütük, Zeynep Doğan, Bancacı-yardım eden, NerayBeriş, Acenta Sahibi Alper Kuyucu ile data temin eden Okan Onat’ın adli kontrol şartı ile yurt dışı yasağı konularak serbest bırakıldığını söyledi.

Mehmet Emin Güzbey Afyonkarahisar Jandarma Komutanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi