ÇANAKKALE BİZİMDİR

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ÇANAKKALE BİZİMDİR
ÇANAKKALE BİZİMDİR Admin
Bu içerik 43 kez okundu.

TÜRK MİLLETİ, BAĞIMSIZLIĞINA DÜŞKÜNDÜR

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Çanakkale Zaferi'nin bir destan olarak tarihe kazındığını belirterek, "Anadolu'nun kilidi Çanakkale’dir. Çanakkale Zaferi, övünç kaynağımızdır" dedi. Milletvekili Köksal, Çanakkale'deki büyük direnişin, bağımsız Türkiye'nin temelini attığını kaydederek, "Çanakkale Zaferi, Türk Milleti'nin inanması hâlinde en zor şartlarda bile nasıl bir galibiyet kazanacağını göstermesi bakımından önemlidir” ifadelerini kullandı.

ÇANAKKALE BİZİM ÖVÜNÇ KAYNAĞIMIZDIR

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, mesajının devamında Atatürk’ün savaştaki başarısından bahsederek, “Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk de bu savaştaki kahramanlığı ve komutanlığı ile Anadolu'da umut ışığı haline gelmiştir. Çanakkale Zaferi, bizim övünç kaynağımızdır. Çanakkale'de Türk Milleti'nin, Türk askerinin gösterdiği kahramanlık, bir destan olarak tarihe kazınmıştır. Mustafa Kemal Paşa önderliğinde kazanılan bu zafer, tarihimizin altın sayfaları arasındaki yerini almıştır” dedi.

>>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

#CHP #BurcuKöksal #Afyonkarahisar #ÇanakkaleZaferi # ŞehitleriAnmaGünü #18Mart
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz
Günlük 700 pide dağıtacak
Günlük 700 pide dağıtacak