Advert

VATANDAŞLAR RAHAT NEFES ALACAK

Afyonkarahisar Belediyesi ile Tapu Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile vatandaşların emlak rayiç değer işlemlerini daha etkin bir şekilde yapabileceği belirtildi

VATANDAŞLAR RAHAT NEFES ALACAK
VATANDAŞLAR RAHAT NEFES ALACAK Admin
Bu içerik 41 kez okundu.

Eskişehir Tapu Kadastro Bölge Müdürü Cevdet Kılıç ve Afyonkarahisar Tapu İl Müdürü Engin Tolgay, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret ettiler. Ziyarette Tapu Müdürlüğü ile imzalanan protokol ile vatandaşların, rahat bir şekilde emlak rayiç değer işlemlerini yapabileceği bildirildi. Türkiye genelinde tapu müdürlükleriyle belediyeler arasında elektronik ortamda emlak rayiç değerlerinin alınmasına ilişkin protokol imzalanmasına karar verildi. Afyonkarahisar Belediyesi bu protokolü imzalayan ve alt yapısını oluşturan il belediyeleri arasında yerini aldı.

DAHA RAHAT VE HIZLI İŞLEMLER OLACAK

İmzalanan protokolle birlikte vatandaşların işlemlerini daha rahat ve hızlı bir şekilde yapabileceklerini ifade eden Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek;  “Bu iş birliği protokolüyle birlikte, vatandaşlarımızın özellikle tapu harcı esas olmak üzere talep edilen emlak beyan değerlerinin elden alınarak zaman kaybı ve yoğunluğun azaltılması amaçlandı. Bu proje ile hem iş verimliliği artırılacak, hem de belediye ve tapu müdürlüğü çalışanlarının işlem süreleri azaltılacak bu sayede hızlı bir şekilde vatandaşların işlemleri kolaylaşacak. Hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

# AfyonkarahisarBelediyesi # EnginTolgay # TapuKadastroBölgeMüdürlüğü # MehmetZeybek # CevdetKılıç #OdakGazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi