Advert

KAHRAMANLIK İMANLA OLUR

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. Yıldönümünü anma mesajı yayınladı. Mesajında Çanakkale Zaferi'nin kahramanlarını yâd etti

KAHRAMANLIK İMANLA OLUR
KAHRAMANLIK İMANLA OLUR Admin
Bu içerik 50 kez okundu.

Çanakkale Zaferi'nin hem ülke hem de dünya tarihi açısından çok önemli bir yere sahip olduğunu dile getiren Başkan Şahin;“18 Mart, vatan topraklarını bin bir zorluk ve yokluğa rağmen, canları pahasına koruyan kahraman ecdadımızın, vatan sevgisinin ne demek olduğunu dünyaya gösterdiği şanlı bir tarihtir” ifadelerini kullandı.

"ÇANAKKALE GEÇİLMEZ"

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşu sürecinde bir dönüm noktasının Çanakkale Zaferi olduğunu vurgulayan Başkan Şahin, “Birinci Dünya Savaşı'nın seyrini değiştirerek tarihe "Çanakkale Geçilmez" sözü ile yazılmış bir destandır. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, vatan uğruna can vermiş tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. Onlar tarihi kalemle değil, kanları ile yazdılar. Ne mutlu Türk’üm diyene” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#ahmetşahin #canakkalezaferi #iscehisarilçesi #odakgazetesi #afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BÜYÜK İHALE SONUÇLANDI
BÜYÜK İHALE SONUÇLANDI
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı