BAHÇELİ YENİDEN…

Merakla beklenen MHP Kurultayı’nda seçim sonucu belli oldu. Devlet Bahçeli, Kurultay’da MHP Lideri olarak yeniden seçildi

BAHÇELİ YENİDEN…
BAHÇELİ YENİDEN… Admin
Bu içerik 76 kez okundu.

MHP 13. Olağan Büyük Kurultayına tek aday olarak giren Devlet Bahçeli yeniden seçildi. 1277 oy alarak yeniden MHP lideri seçilen Bahçeli, Kurultayda yaptığı konuşmada, ''Bölücü milletvekillerinin TBMM'ye gelen fezlekelerinin 'önüne arkasına bakalım' demek siyaset değildir. Fezlekelerin önünde hukuk, arkasında adalet vardır. Türkiye rotasından çıkmayacak'' ifadelerini kullandı. MHP Genel Başkanı Bahçeli konuşmasında erken seçimin olmayacağını ve 2023 yılında yapılacağını belirtirken, HDP’nin kapatılma konusunda davayı değerlendirerek ''Bir daha açılmamak üzere kapatılmalı'' dedi.

“TARAFIMIZ BELLİDİR”

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Cumhur İttifakı'nın birlikte yol alacağını belirterek, "Tarafımız bellidir, o da Cumhur İttifakı’dır. 2023’de Cumhurbaşkanı adayımız bellidir, o muhterem isim Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımıza, AK Partili kardeşlerimize huzurlarınızda teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

#devletbahçeli #receptayyiperdoğan #MHPkurultayı #akparti #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Husumet kanlı bitti
Husumet kanlı bitti
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz