Advert

Yaşlılarımıza saygılı olalım

Vali Gökmen Çiçek Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı. Vali Çiçek, “Yaşlılarımıza karşı her zaman göstermemiz gereken sevgi ve saygının; bizi millet yapan en önemli değerlerden biri olduğunu unutmamalıyız”

Yaşlılarımıza saygılı olalım
Yaşlılarımıza saygılı olalım Admin
Bu içerik 58 kez okundu.

Vali Gökmen Çiçek yayınladığı mesajında, “Her zaman deneyim ve tecrübelerinden yararlandığımız yaşlılarımıza, sevgi ve saygıyı dile getirmek için tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de her yıl 18–24 Mart tarihleri arası "Yaşlılara Saygı Haftası" olarak kutlanmaktadır. Elleri öpülesi büyüklerimiz dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü, değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Milli değerlerimizin ve kültürümüzün taşıyıcısı olan yaşlılarımıza hak ettikleri saygı ve sevgiyi göstermek toplumsal yaşama aktif olarak katılmalarını desteklemek en temel görevlerimizden biridir”

DEVLETİMİZ YANLARINDA

“Verdikleri bin bir emekle bizlerin bugünlere ulaşmasında önemli rol oynayan ve bizlerden tek beklentileri, onlara minnet ve şükran duyguları ile yaklaşmamız olan yaşlılarımıza karşı her zaman göstermemiz gereken sevgi ve saygının; bizi millet yapan en önemli değerlerden biri olduğunu unutmamalıyız” diyen Vali Çiçek, “Devletimiz yaşlılarımıza ihtiyaç duydukları her türlü maddi ve manevi desteği sağlamaya, onların, insan onuruna yakışır standartlarda hayatlarını devam ettirmelerine yönelik hizmetlerini geniş bir yelpazede devam ettirmektedir. Zaman gelince herkesin yaşlanacağını unutmadan, yaşlı vatandaşlarımıza sunulacak hizmetlerin kalitesini ve çeşitliliğini artırmalıyız. Yaşlılarımıza ve sorunlarına duyarlı yaklaşmanın insanlık ve yurttaşlık vazifesi olduğunu belirtirken, yaşlılarımızın bir gün değil her gün bizlerin baş tacı olduğunu ifade etmek istiyorum. Tüm büyüklerimizin Yaşlılara Saygı Haftasını kutluyor, saygı ve sevgiyle ellerinden öpüyorum” dedi.

#odakgazetesi #yaşlılarasaygıhaftası #afyonkarahisarbelediyesi #gökmençiçek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi